9 kommentaari

asjast

Vasta kommentaarile

Taani või siis täpsemalt Taani pank korraldas äärmiselt jõhkra raha liikumise Venemaalt välja selles lugu tegelt. Kasutades oma filiaale esmalt siis ilmselt Moskvas ja järgnevalt Tallinnas. Mis muudkui töhe kompetentsed organid Taanis, Eestis ja Venemaal. Ja otsustajad võtavad siis vastutuse midas keerulist. Poliitilised otsustajad poliitilise vastutuse. Kuid peamine kes kogu selle 200 miljardi priilt liikumise korraldas - igavlev pangaametnik miskis filiaalis nii või?

mati

Vasta kommentaarile

Vau peavoolumeedia, seekord eesotsas Päevalehege(mis on viimasel ajal eriti parempoolseks muutunud) kaitseb Jürgen Ligit kui emalövi. Nojah juba praegu on suur osa reformierakondlastest riigikogu liikmed teatanud mittekandideerimisest, lisaks on rahva seas "määritud" Pentus.Rosimannus, Röivas etc, kui nüüd just enne valimisi ka Ligi mängust välja kukub siis on Reffide seis väga hapu. Kajagi ei köla enam kuigi veenvalt ja kaugele. Ikkagi köige rohkem ajab oksele peavoolumeedia kallutatus - on siis ka nemad süüdi, et 2006-2016 oli Eestis vaikiv ajastu, kus köik valitsuse eksimused maha vaikiti. Noja ERR ei mainigi Ligit praegu. Tundub, et Danske asjus ei saa jätkuvalt usaldada Eesti ajakirjandust, aga küll teevad töö ära seekord välisajakirjanikud ja kas kuuleme ka Ligist - kaudselt juba oleme kuulnud, et finantskontroll oli puudulil ja auklik pea köigil tasanditel

muki

Vasta kommentaarile

Ikkagi tuleb röhutada, et Eesti riigi maine on saanud suurima tagasilöögi läbi aegade ja seda Reformierakonna jutimise perioodil. Niipalju kui usaldus piiri taga Eesti suhtes langes, kukkus ka usaldus meie riigi sees Reformierakonna suhtes. ja seda oludes, kus see usaldus on juba aastaid niigi madal. Puust punaseks usaldusr saab väljendada eelköige valimistel.

kodanik postitas:

ja tolle perioodi rahandusminister aivar Söerd kaagutab ka veel täna mingit alkolobi - no milline küünilisus ja süüdimatus. kas Söerdi arvates on töesti alkoaktsiisi teema vörreldatav rahapesuga? Tule taevas appi Söerdile ja tema ülbusele...

raha Venest

Vasta kommentaarile

Läbi Taani liigutati pesti Venemaa raha üllatab rahavoogude suurus kui üllatab tegelt. Ja need süüdistused-etteheitted mingitele eestlastele klassika tegelt.

ants

Vasta kommentaarile

See Taani poolne Eesti poole süüdistamine meenutab ühte Estonia nimelist laeva ja Rootsi "süütut" riiki.

teevad mis tahavad

Vasta kommentaarile

Tase mingi kamp nn eestlasi kogunes Taani suurpanga hõlma alla raha pesema ja pesevadki teevad mis tahavad. Tõeline tase.

Eesti demokraatlikul uurival ajakirjandusel

Vasta kommentaarile

on jäänud siin nimetamata 8 nime???

mati

Vasta kommentaarile

Kas toonased peaministrid(Ansip, Röivas) ning rahandusministrid(Söerd, Padar, Ligi, Lauri) ja Eesti Panga juhid(Lipstok, Hansson) ja ka Eesti president kogu see periood - üllatav kattuvusaeg - Ilves vötavad vastutuse????

Laadimine...Laadimine...