20 kommentaari

Õigustus

Vasta kommentaarile

Tegelikult on nii,et üks asi on seadus mis siiski sõltub ainult kohtuniku suvast.Kohtunik kirjade järgi on iseseisvalt tegutsev juriidiline isik kuid reaalselt allub justiits ministrile.Seega kui tahab oma kohta säilitada ja ei soovi ise vandenõu ohvriks langeda,peab täitma temale justiitsministrilt antud juhiseid.Savisaar on lihtsalt poliitilise genotsiidi ohver sest ta on ülemaailmselt tuntud poliitik ja sama ka kodumaal,kelle juhtimisel taastati iseseisvus.Kuna ta ei pooldanud ühest liidust teise alla minekut siis euroliidu poliitiline kohus ka sellest tegi omad järeldused.Savisaar on üks targimaid ja teovõimelisemaid isiksusi,samuti annavad temale nõu ka juristid.Muidugi poliitiline kohtupidamine võib musta valgeks teha ja valge mustaks sest kelle käes on võim,selle käes on ka õigus oma äranägemise järgi talitada.Kolm tunnustatud juristi kommenteerisid Savisaare süüasja ja leidsid,et selles protsessis puudub kuriteo koosseis aga protsess kestab.Keskerakond nagu oleks võimul aga võimu kaaslane mõistab ikkagi tema üle kohut.Arusaamatu on kuidas saab trellide taga võimul olla:)

tartlane

Vasta kommentaarile

http://www.ohtuleht.ee/793999/korruptsioonikahtlus-viis-tartu-vallavanema-kohtu-alla

õismäelame

Vasta kommentaarile

http://epl.delfi.ee/news/eesti/august-koppel-lahkus-ametist?id=50737443
http://www.transparency.ee/cm/korruptsiooni-olemus-0

looja

Vasta kommentaarile

http://www.sirp.ee/s1-artiklid/c9-sotsiaalia/savisaar-kui-turuliberaalse-ja-russofoobse-eesti-looja/

ÕIGUS?

Vasta kommentaarile

Eesti Vabariigis on huvitav õigussüsteem!

Kui linnapea mängib avalikul üritusel kitarri, siis Eesti kohtud mõistavad temalt Tallinna linna kasuks välja üle 100000 Euro. Linn ütleb, et kahju pole tekitatud, kuid kohtutele on see kama kuus, isegi 19 riigikohtunikku maigutavad ainult suud!
Kui Ameerikast saadetud president Ilves sõna otseses mõttes varastab maksumaksja raha üle 150000 Euro, siis peavad prokuratuur, kapo ja kohtud seda igati normaalseks ja kahju makstakse kinni maksumaksja arvelt!

vähemõjukas

Vasta kommentaarile

http://www.aripaev.ee/juhtkiri/2016/12/09/onnetu-edgar-savisaar

Äripäeva hinnangul paistab, et Edgar Savisaare mõju ja kontaktid on avalikus ruumis olnud ülehinnatud ning tegelikult on tegu hoopis vähemõjuka poliitikuga, kes on nõus rahahädas haarama esimesest õlekõrrest olenemata sellest, kes raha pakub. See omakorda tähendab, et Savisaar pole mitte mõjukas, vaid hoopis mõjutatav. Mitte ainult rahaga, vaid ka šantaažiga.

16.veebruar

Vasta kommentaarile

http://www.postimees.ee/3940725/savisaare-kohtuprotsessi-eelistungi-aeg-sai-paika

ekspoliitik

Vasta kommentaarile

15. detsembril 2014 ilmus probleemiga seoses Tallinna linnapea jutule ekspoliitik Reiljan, kes esitas Vello Kunmani palve lubada Sihi 108 ehitust jätkata ehitusloa rikkumisest hoolimata. Savisaar nõustus vastava korralduse andmisega ja vastutasuks lubati Keskerakonda toetada 20 000 euroga.
http://tallinncity.postimees.ee/3936999/galerii-savisaare-kriminaalsueuedistusega-seotud-maja-nommel-on-endiselt-puesti?_ga=1.143665207.306378047.1409497078

lammutaja

Vasta kommentaarile

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/linn-kaskis-savisaarele-ja-kunmanile-kahtlustuse-toonud-maja-lammutada-omanik-kaebas-korralduse-kohtusse?id=75898757
Linn käskis Savisaarele ja Kunmanile kahtlustuse toonud maja lammutada. Omanik kaebas korralduse kohtusse.

kamraad

Vasta kommentaarile

http://uueduudised.ee/poliitika/savisaarega-koos-laheb-kohtu-alla-ka-priit-kutser/

1 2
Laadimine...Laadimine...