7 kommentaari

Mari

Vasta kommentaarile

Arvan et loodav koalitsioon on parim variant praegusele Eestile . Annab lootust et ei hakata ajalugu tagurpidi keerama, tehakse lõpp dogmadele mis ei lase edasi minna , annab värskeid tuuli mõtlemisse , suhtumisee , annab lootust et Eesti riigil ja rahval on tulevikku. 18 aastat üks ja sama partei riigi juhtimise juures on tegeliikult haige nähtus demokraatia mõistes. Meie riigi töövõimelise elanikkonna arv on ühe miljoni ringis . Selles mõttes suurte lubadustega ei saa õhku tõusta. Mis mind häirib on see et eesti riigi majandusmudel on nii kui sõelaga vee kandmine. Mie inimene teeb tööd ja rassib aga kasumid lähevad välismaale . Sama välispankade kohta, kes võtavad hiiglakasumeid , samas ei anna arengu laene eesti ettevõtjatele . Meil peavad olema oma pangad ja teadus mis teevad tööd eesti riigi arengu nimel. Vaatasin saadet kuidas meie reporterid käisid Kasahsatanis. Nad imestasid kui rikas ja kaasaegne riik on välja ehitatud. Riigi maavaradest ja rikkustest saab osa ka oma riigi rahvas, kes on eluga vägagi rahul. .Suurim pettumus oleks enamusele eesti rahvale kui kokkuleppele ei jõuta. Soovin loodavale koalitsioonile edu , tarkust , riigimehelikkust !

ehhee

Vasta kommentaarile

Reformierakond tegi aastal 2018 valmis Yana Toomilt kodakondsuse võtmise eelnõu . https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/reformierakond-tegi-valmis-yana-toomilt-kodakondsuse-votmise-eelnou?id=82060721

kuidas keegi

Vasta kommentaarile

https://www.ohtuleht.ee/848550/katrin-lusti-blogi-kas-iisraeli-pealinn-on-eestlaste-arvates-tel-aviv-voi-hoopis-jeruusalemm
Miks Sven Mikser otsustas hääletada ÜRO resolutsiooni poolt, milles kutsutakse USA-t loobuma hiljutisest Jeruusalemma tunnustamisest Iisraeli pealinnana?

http://objektiiv.ee/ekre-kristlaste-uhendus-kutsub-ules-tunnustama-jeruusalemma-iisraeli-pealinnana/
https://en.wikipedia.org/wiki/Christian_Zionism

võrdleja

Vasta kommentaarile

https://www.ohtuleht.ee/952446/yana-toom-porutas-mart-helmele-muidugi-olete-natsid
http://antisionizm.info/Razlichiya-mezhdu-natsional-sotsializmom-i-fashizmom-112.html
Fašismi ja natsionaalsotsialismi erinevused.

tiit

Vasta kommentaarile

Kui Eesti ühiskonnas on probleem ja olgem ausad rikkuse erinevus on väga suur ning rahvale ei ole antud reaalset ja kasulikku infot juba aastaid, siis see pole kindlasti ju EKRE. Miks? Sest EKRE pole kunagi valitsuses olnud, Eesti riigi peaprobleem on Ansipi-Partsi-Laari-Ilvese reaalsus, mis on viinud meie rahva vihkamise äärele.

Elmar

Vasta kommentaarile

Kaua sa oma pundiga häbematult rahva kukil istud. Milla te mölakad ükskord tööle hakate? Mille kuradi eest te palka saate kaanid?

W. postitas:

Kui palju ta teilt siis kaaninud on? Mitu eurot?

Laadimine...Laadimine...