16 kommentaari

Oi

Vasta kommentaarile

Õigusmõistmine on meil valedes kätes. justiitsminister on sama, kes aastaid on Savisaart laimanud. Parem karistagu nende valesüüdistajaid, aga mitte ausaimat inimest.

Elo

Vasta kommentaarile

Jah see on koletu kuritegu, mida on tehtud parima inimesele, on rikutud ta tervist ja püütud igati alandada. Sellist asja poleks üldse tohtinud olla. Keskerakondlastel pole aega selliseks tegevuseks, aga Reformi tagatoas on nii münedki. kellele polegi vaja valesüüdistusi otsida, sest süüdistused oleks õiged.

amatööradvokaat

Vasta kommentaarile

Jätke see invaliid rahule. Ma ei usu, et ta enam ohtlik on kellelegi, siis kui otsad annab, siis ohatakse- jaaa, no niimoodi pidime seaduste järgi asju ajma. See on lihtsalt ühiskondliku ressursi raiskamine selline kohtupidamine. Nö karjakaupa ametnikke ja õigustöötajaid teevad tööd millest ühiskondlikku hüve juurde ei teki. Täiskasvanud inimeste tööaja kulutamine tühja. Mulle paistab see asi nii.

Ott

Vasta kommentaarile

Savisaar on ausaim inimene ja temavastane võitlus on ääretult alatu. stalinismi ajal koristati teelt sellisel kombel inimesi. Meil tehakse seda, kui on võimule saamiseks teel ees.

Nii

Vasta kommentaarile

Tõepoolest need Savisaare tervise rikkujad meenutavad sataliniste.

Jah

Vasta kommentaarile

Eks nende valesüüdistuste otsimine ja valestsenaariumide koostamine võttis kaua aega. Oli ju vaja leida inimesi, kes tunnistavad ausaima ja parima inimese kohta valet. Ja vaid sellepärast, et Savisaar on häältemagnet j nende võimule ohtlik. Eks seal Reformi tagatoas käis ol üks seltskond, kes sellega tegeles ja kindlasti olid mängus suured summad. Küll Reinsalu teab, kuidas see tegelikult oli. Olen kindel, et sellest tööst ei jäänud kõrvale E.N Kross, kes on tuntud Savisaare vaenlasena ja kes vaatamata oma kuritegevusele pääseb alati karistuseta. Savisaa on vaid austust väärt ja temalt on palju õppida.

Lii

Vasta kommentaarile

See Savisaare tagakiusamine, psühhoterrori kasutamine ja isegi tapmiskatsed meenutavad stalinistide tegevust.

W.

Vasta kommentaarile

Kuidas siis nii? Lugesin samas portaalis mõni aeg tagasi Savisaare sõnumit, et ta on terve ja naaseb poliitikasse? Kui eksin, siis palun vabandust.

... postitas:

argpüks savisaar teeskleb haiget, et pääseda karistusest...

Peep

Vasta kommentaarile

Kohtu alla anti kõige ausam ja hoolivam inimene-lihtsalt koostati tema kohta valestsenaariume, kuna kardeti võimu nimel tema suure häältesaagi pärast. See on nii alatu. See on inimese hävitamine. Kohtu all peaksid olema hoopis nii mitmetki sealt Reformi tagatoast. Sealt tulid aina valed otsused, mis viisid paljud inimesed vaesusesse, sealt kostsid laimujutud. Küll Reinsalu teab, kes need kurikaelad olid, kes rikkusid Eestimaa parima inimese tervist. Kas ta mitte ise ei olnud kaasosaline koos oma sõbra kõige suurema Savisaare-vihkajana ja paljudes kuritegudes osalenud inimesena tuntud E.N.Krossiga.

Va pangavärk postitas:

Reformierakonna petturid on jah meie riigi vaesuse põhjustajad.
Nende üks äriideedest oli end smuugeldada ettevõtete nõukogudesse ning siis enesele ja ettevõttele kasulikke otsuseid teha. Seetõttu on näiteks pankade investeeritavad hiigelkasumid siiani maksuvabad!

invapenskar

Vasta kommentaarile

Põhimõtteliselt olen tervisenäitajatega Savisaarel ühel tasemel ja julgeks väita, et ihuarst Peet Põdder on selles küsimuses väga ühele poole kaldu ekspert. Arstid ja kohtunik koos prokuröriga on pandud raskesse seisu, sest tõsi on see, et kohtualune võib tõepoolest ühel ootamatul hetkel surra, seda ka ilma kohtuta. Samas, selliste näitajatega nagu Savisaar kohtuhoonest kiirabiga haiglasse viidi, see on tsirkus kuubis. Isegi haiguslehe saamiseks liiga lõdvad. Võtan korrapäraselt ravimeid (südamepuudulikus, kolm stenti südames, hulgitüsistustega diabeedik, astmaatik, ühesilme, väiksemaid dibeedist tekkinud probleeme veel) ja ega minulgi vererõhu alumine piir alla 95 ei lange. Tõsi küll, istudes pulss ehk 100 piires , rahulikult kõndides 120 ja kasvõi tänavaületusel tõuseb see 150-ni. Kui minusugune kiirabi kutsub, saab ainult sõimata ja ehk soovituse perearsti poole pöörduda. Praegu kuulutatakse Savisaare diagnoosidega inimesi töövõimelisteks. Kui Savisaar on tõesti nii haige, siis mispärast ta pole siiani loobunud linnapea ametist?

libajale postitas:

Kuulge, hale inimjätis! Miks peaks Savisaar linnapea kohast loobuma?

Suspenss

Vasta kommentaarile

Kas need eksperdid ei ole mitte reformaritega seotud? Nende dire oli omal ajal ju oravate juhtkonnas?

1 2
Laadimine...Laadimine...