Pirita võimlejad lõpetasid aasta vägeva võistlusega

Pirita Vaba Aja Keskuse parima võimleja tiitli pälvis Johanna Tuuder. Johanna kuulutati ka parimaks võimlejaks vabaharjutuses ja akrobaatikas.

Pilt: Kristiin Keernik

Pirita võimlejad lõpetasid aasta vägeva võistlusega

Toimetaja: Dmitri Povilaitis

Pirita Vaba Aja Keskuse parima võimleja tiitli pälvis Johanna Tuuder. Johanna kuulutati ka parimaks võimlejaks vabaharjutuses ja akrobaatikas.

Parim võimleja poomil on Heleri Tiido. Pirita Vaba Aja Keskuse parim noorvõimleja on Grethe Marie Krass, kes tunnistati parimaks ka akrobaatikas. Parim noorvõimleja poomil ja vabaharjutuses on Helene Linda Petuhhov.

5-aastaste grupis võitis Emma Asi, 6-aastaste grupis oli parim Laura Marii Vahepõld, 7-aastaste algajate grupis Joanna Brita Kräämann, 7–8-aastaste grupis Liise Taar, 9-aastaste grupis Brigitta Keernik, 10-aastaste algajate grupis Maria Ioanna Haapsal, 10-aastaste grupis Grethe Marie Krass, 9–11-aastaste grupis Helene Linda Petuhhov, 10–11-aastaste grupis Marta Telling, 11–13-aastaste grupis Rebeka Voogla ja 12–13-aastaste grupis Johanna Tuuder. Kokku võistles 30 tüdrukut vanuses 5–13 aastat.

"Laste ja noorte võimlemisvõistlused Pirita Vaba Aja Keskuses on kujunenud pikaajaliseks traditsiooniks. Tüdrukute võimlemine Pirital on populaarne ja seda eeskätt tänu treener Helgi Asile, kes on Pirital võimlemisrühmi juhendanud kakskümmend aastat ehk nii kaua, kui on olnud Pirita Vaba Aja Keskus," sõnas linnaosa vanem Tõnis Liinat. "Võistlustel on peale parima selgitamise ka teine mõõde – innustada kohalikke võimlejaid ja tuua rohkem noori spordi juurde. Nägin siin saalis, millist naudingut pakub võimlemine," lisas Liinat ja soovis linnaosa valitsuse poolt palju õnne osalejatele, võitjatele ja tänas treener Helgi Asi.

Lapsi treenib ja võistlusi juhendas treener Helgi Asi. Võistlejaid hindasid Kristel Vare, kes on harrastanud uisutamist ja Katerina Tserkassova. Katerina on treeninud viis aastat Helgi Asi juhendamisel ning pälvinud Pirita VAK parima noorvõimleja tiitli 2013. aastal ning tulnud Pirita VAK meistriks 2015. ja 2016. aastal.

Laadimine...Laadimine...