Põhja-Tallinn ootab tasuta advendikontsertidele

Külalisi ootavad töötoad, mustlastants ning Kalamaja segakoori ja näitleja Priit Strandbergi kontsert.

Pilt: Scanpix

Põhja-Tallinn ootab tasuta advendikontsertidele

Külalisi ootavad töötoad, mustlastants ning Kalamaja segakoori ja näitleja Priit Strandbergi kontsert.

Kontserdid jm jõuluüritused toimuvad igal pühapäeval Põhja-Tallinna eri paigus. 

"Sel aastal suurendas linnaosa oluliselt heakorra eelarvet massiürituste arvelt, selle otsuse tegid põhjatallinlased ise eelarveküsitluse käigus," ütles Põhja-Tallinna vanema asetäitja Julianna Jurtšenko. "Seetõttu võtsime vastu põhimõttelise otsuse, et linnaosa korraldatavad üritused olgu mõeldud eeskätt vähekindlustatud peredele ja eakatele. Samuti peavad need toimuma linnaosa eri asumites."

2. adventi tähistab linnaosa 10. detsembril Pelgulinna väljakul kell 14 algava lõbusa perepäevaga. Külalisi tervitab jõuluvana, lapsi ootavad etendus ja meisterdamise töötuba. Perepäeva peakorraldaja on Pelgulinna Selts.

16. detsembril kell 12 algab Kalju kirikus 3. advendi üritus "Kalamaja väiksed jõulud". Kavas on Kalamaja segakoori ja näitleja Priit Strandbergi kontsert ja mängud lastele, avatud on pannkoogikohvik. Korraldajateks on Kalju baptistikogudus ja Kalamaja segakoor.

4. adventi tähistab Põhja-Tallinn oma jõulukuuse juures Stroomi rannas. 23. detsembril kell 13 toimub seal rahvuskultuuride ühenduste liidu Lüüra eestvedamisel kontsert, kus esinevad ansambel Tšarõ, mustlastantsu ansambel Drago ja solist Rafael Sharafetdinov.

Laadimine...Laadimine...