5 kommentaari

igati tubli

Vasta kommentaarile

Mees suudab valitsust koos hoida ja väldib tarbetut tõmblemist. Rahulikult kuid kindlalt kergelt ei tule midagit vähemalt Eestis. Valitsus kooshoida ja stagnandid teat ajaks puhkama jätta piisavalt auturollotatud muudkui sularaha otse massinast. Igati tublilt on toimetatud.

malle

Vasta kommentaarile

Rahvusringhääling millegipärast Jüri Ratase polulaarsuse tõusu uudist ei kajasta, kummalisel kombel on hoopis "sõltumatu" Juhan Kivirähk pealkirjas pläägutamas, et "Eurovalimised näitavad usaldamatust Ratase valitsuse vastu". No kus on see "suur" ajakirjanik Andres Kuusk nüüd karjumas oma ajakirjandussõltumatusest. ERR-i tasakaalustatus ja ajakirjanike äraostmatus on üks suur naljanumber. Vastik hakkab!

Vello

Vasta kommentaarile

Eks seda näita kogu meie ajalugu, et eesti rahva meel on muutlik nagu meie ilmgi. Nii jääbki vaid loota, et selle rahva ajupesuga tegelejate oma seda ei ole ja nad seda rahvakarja kohe otseteed tapamajja ei suunna.

Ats

Vasta kommentaarile

Mida see viies ratas kärul siis teinud õige on. Mis juttu rääkis siis kui opositsioonis oli ja nüüd. Tühipaljas mulin.Ei tea eestlastest kes nii loll võib olla , et teda kiidab.

Pealinn

Vasta kommentaarile

"Kaja Kallas ise arvas, et Ratase populaarsus põhineb sellel, et ta on raskematel hetkedel peidus. Ratas on pildilt kadunud ja sisuliselt täidab peaministri rolli Mart Helme."

Laadimine...Laadimine...