9 kommentaari

meie jääme

Vasta kommentaarile

Eestlased on EKRE poolt sellepärast,et see on viimane päästerõngas põlisrahva uppumisohust päästmiseks.Teiste erakondade põhieesmärk paistab olevat isiklikule kasusaamisele suunatud ja rahvusriiklus neid ei huvita.Meie rahvusega on toimunud tõesti ima kui peale 700 aastast orjaiket veel olime suutelised rahvusriigi looma.See ime on siis ajalooliselt vaadates juhtunud 2korda loodame,et raskustes karastudes,suudame omariikluse luua ka kolmandat korda ja siis teadlikult välistades riikluse juures,isiklike huvide eelistused.

leil

Vasta kommentaarile

Se sm.Toomla ei tea õigest töötegemisest midagi.

huvituja postitas:

Milline on see õige töötegemine?

tootmise taastamine

Vasta kommentaarile

Eestis tuleb likvideerida laallus schwarts-soroslus punahiinlus kogu maailma üleandmine Hiina kommunistidele tegelt. Elik tootmine taastada Eestis ja Euroopas kõik schwarts-sorosed laalid Palestiinasse kõrbe õitsvaks aiaks looma. Punahiinlased metsa istutama in corpore. Euroopa piir kontrolli alla ja tollid paika laevastik Vahemerele ja klaarida Ottomanidega Konstantinoopoli Hagia Sofia väärikuse taastamine. Alustab loomulikult karja punaakadeemikute ja punaprofessorite minekihutamisest - õpetagu kommunismust ja kapitalismust neegerrahvastele Aafrikas.

rängalt mööda

Vasta kommentaarile

Mingil põhjusel Eestis kõik nn asjatundjad ja nn spetsialistid panevad rängalt mööda olukord Euroopas ja üle ilma muutub järjest hullemaks. Ja seega on vaja EKRE-t Marti ja Martinit lihtsalt on vaja on äärmiselt vaja tunduvalt resoluutsemaid seisukohti ja eekkõige tegutsemist. Tegelt kõik meie erakonnad peavad võtma jõulisema joone nii immigratsiooni kui schwarts-soroste eestipäraselt laalide ja punahiinlaste suhtes. Liberalimus võib mingil hetkel keerata tragöödiaks meenutame siis liberaalset Weimari Saksamaad mis lõppes ühe kahtlast päritolu mägimehe Adolf Aloisovitši hirmuvalitsusega ons ikka sellist Euroopat vaja. Jalad tagumendi alt nn asjatundjad ja nn spetsialistid rohkem resoluutsust.

Meister

Vasta kommentaarile

Liberaalsus ei pea tähendama seda, et igaühel - sealhulgas poliitikutel - on õigus lollusi rääkida ja teha. Eesti mõistes tähendab liberaalsus aga seda, et puudub igasugune vastutus öeldu või tehtu osas. Äperdisest terviseameti juht läks ja sai veel 10 000 "preemiat". Ei mingit vastutust. EKRE hakkab selles osas pilti muutma. Loomulikult ei taha diivanitel lösutanud ja 24/7 telefoni jõllitavad noored tööd teha. Elu peab neid sundima. Vastasel juhul on meil terve põlvkond, mis arvab, et töö ongi kontorites molutamine ja konverentsidel sooja õhu puhumine.

vabalt Euroopa Ühenduses

Vasta kommentaarile

Eesti kuulub Euroopa Ühendusse selles asi turumajandajad. Mitte keegi ei keela teha Šveitsi astub siis välja Euroopa Ühendusest teeb Estxiti. Tööjõud liigub vabalt Euroopa Ühenduse raameis midas keerulist. Teeb Estxitit ja ukraainat, russi, belarussi lausa moldovanni vabalt nõrkemiseni.

teeb Trumpi

Vasta kommentaarile

Tööinimene peab saama normaalset palka see on Martin Helme sõnum. Tegelt korralikku palka kui olla aus ja kõikjal on maasikakorjajaid, lüpsjaid, ehitajaid, vabarikutöölisi nii Eestis kui USA-s. Helmed teevad täpselt seda mida teeb Donald Trump USA-s või mida vähemalt Donald Trump üritab teha - tavainimene peab oma töö eest saama äraelada, lapsed üleskasvatada. Kui USA jätkab trotskistide demokraatide hävitustööga siis Puna-Hiina võtab USA üle USA likvideeritakse poiss Joe tõelise breeshnevi , Obamtšiku ja alkolemb Hillary rõõmuhõisetega ja blõmmistide märatsemisega saaks lakkuda tagumenti neegernaisel neegermehel. Seega on vaja Martinit ja Marti elu ei ole vaid neegermehe tagumendi lakkumine eestlane ei saa maasikaid korjatud lehma lüpstud ehitusest vabrikust rääkimata. Vaid ootame u kraiinalasi, punahiinlasi ja neegreid. Teeb Martinit ja Marti äärmiselt resoluutselt kõik 100000 töötut tööd murdma ja korralik palk. Usakad siis Trumpi kui muidugi suudavad aga järsku lakkuda tagumenti nigu tummisem...

Vaatleja postitas:

Mitte valitsus ja veel vähem keegi Helme vaid majanduslik otstarbekus määravad vabas turumajanduslikus ühiskonnas töötajate palgad. Valitsuse ülesanne on luua vaid tingimused, et majandustegevus oleks sedavõrd edukas ja tulutoov, et võimaldaks ka suuremaid palku ja tasuvamaid töökohti. vastupidisel juhul jäävad need töökohad lihtsalt loomata või luuakse siis kusagil mujal nagu liigub siit mujale ka raha olgu siis palkade või muude tulude ja investeeringute näol, mis lõpuks paratamatult nii riigi kui kõigi siinsete inimeste eelarve tulude poolel negatiivset kajastust leiab.

Laadimine...Laadimine...