3 kommentaari

totaalne sovett

Vasta kommentaarile

Avalik-õiguslik ERR on ühe erakonna pikkade valitsusaastate vältel muutunud tüüpiliseks sovett produktiks erakonna hääletoruks sisuliselt seda nii personalimehituselt kui loomulikult sisupoolest. Tagajärg kohutav sedasorti sovetti pole mõtet kuulata-vaadata igav lihtsalt. Kuid tegemist ju avaliku maksumaksja rahast finantseeritava meediaga mitte mingi parteikantooraga ja Riigikogu esimees on riiklik institutsioon...

malle

Vasta kommentaarile

kui ERR ei aktsepteeri põlluaasa riigi tähtsuselt teise mehena, siis mida teha`? ERR ei näidanud otseülekandes istungi algust, kas aps oli sihilik? Arvata võib. Korduses siis näitas, aga segas opreaatori töö, kus spiikri kõne ajal irvitasid reffide saadikud, nagu oleks see kokku lepitud. Siseinfo ütleb, et suurem osa ERR-i töötajaid jätkuvalt reffide kummardajad. Kas seega siis praeguse valitsuse ja Eesti demokraatia vastased?

Eestist ei piisa

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad ei piisa Eesti eest võtlemisest tuleb võidelda terve Euroopa eest elik piir kinni ja illegaalid minema kihutada, luua tugevad julgeolekujõud ja piirivalve. Ja siis hooldusterritooriumi rajamine Põhja-Aafrikka kogu vastava kontingendi ladestamiseks ja järgnevaks saatmiseks sinna kust tuldud. Seega vaid Eestist piisa kohe vajadusel appi Roosiaeda ja Idakeskusse ja selleks vaja väljaõppinuid üksusi on tööd Mardil. Edu istuvale valitsusele.

Laadimine...Laadimine...