3 kommentaari

hooldusterritoorium Aafrikka

Vasta kommentaarile

Mingite tüüpide poolt võimaldatud nn koloniaalalade likvideerimine on tekitanud tohutud shithole piirkonnad Aafrikas julgelt kümnemiljoniliste mõttetute töllerdistega karjadega. Saaks vaid Euroopa piisavalt valget naist ja priske pajokk sähendane neegerkommunismus schwarts-soroste oskuslikul juhatusel siis Vahemere rannale. Päramine aeg Euroopal pöörduda tublide Rommelite poole Euroopa vajab nii saksa Erwinit kui poola Juliusz tublisi lahingukindraleid Aafrikka. Elik dessant Aafrikka ja kõik shithole alad Euroopa hoolduse alla kaua võib neegermehi Aafrikka tarida valge naise manu. Kui Kargajal Muttil vaja karata siis karaku Sise-Aafrikkas milles lugu poiskasi piisavalt. Elik Rommelid Aafrikka ja ei ühtki neegermeest Vahemere rannale.

asjalik lahendus

Vasta kommentaarile

Vast kõige asjalikumaks lahenduseks nn pagulaste ja nn põgenike küsimuse lahendamiseks on Euroopa asumaa loomine Põhja-Aafrikas. Miks mitte sepa poeg Benito poolt loodud nn Liibüas mille mingi poiss Sarko hävitas - südamesõber Muammar nimelt usaldas juudipoisile veiks raha ikkagi poiss tahtis saada presidendiks ja muide ka sai paraku. Sealkandis Aafrikas peale nn koloniaalsüsteemi lagunemist on tekkinud tohutud nn shithole alad Donald Trumpi tsiteerides mis kõik võiks olla Euroopa hooldusterritooriumid koguneva kontingendi kasimiseks ja ümmardamiseks. Seega selmet kogu vastav kontingent Euroopa tarida luua hoolduspiirkonnad Aafrikas. Kuid äärmiselt innovatiivne on ka hiiglaslaoplatside loomine Baltikumis rakendades miljonite ja miljonite transal Balti Rööbast igati produktiivne nii saab tohutud neegrihordid priilt liikuma ainult ümmarda eest ja tagant ikkagi demokraatia ja ühised väärtused.

U kraiina ja Gruusia

Vasta kommentaarile

Ei mingit nn pagulast demokraatlikust U kraiinast ja demokraatlikust Gruusiast ühistest väärtustest totaalselt üleujutatud. Lennukile ja tagasi kodu las salome ja Volodõmõr hoolitsevad. Kuid las need õudsa Mordori juudiplikad ja juudipoisid varjupaiga saavad kõik niikuinii kärmelt unistuste maale Ivanka ja Jaredi manu ei hullu. Vähemalt teevad veiks komejanti õõvastavas Moskoovias asi seegi Imperaatoril veiks lõbusam. Ehh põle enam head tsaari Borissi paar kortlit koheselt hinge alla ja hammustab klaasi peale aga ei vaid Antikristus liigub ringi hirmutab õigeusklikke. Dokumentidega tuleb töötada nädalat paar tegelt aga ei vaid Antikristus õudne.

Laadimine...Laadimine...