9 kommentaari

Maidannist villand

Vasta kommentaarile

Mingi ennasttäis Mutti, mulatipoiss ja biskviiditädi mahitasid mingit nn Maidanni elik Ukrainas vähemuses olevate katoliiklaste ülemvõimu kehtestamist. Tulemus mulatipoiss oskas kinkida Venemaale Krimmi ja momendil käib teat vormistamine Donbassis tööstuspiirkonnas kust Ukraina riik sai kolmandiku oma tulust. Prantsusmaal ja tervel Euroopa on totaalselt kõrini Ukrainas toimuvast ja nad ei kavatse lõputult raha matta mis ju kõik kaob. Endalgi probleeme neegrid ja arrabid kukil ja kollavestid tänavail. Kuid lahendused peavad olema viisakad nägu ei tohi kaotada siit siis tekkinud sümpaatia Putini vastu tulgu appi ja aidaku leida teat lahendus. Kuid Ukrainas ja Donbassis hukkunud üle kümne tuhande inimese ja lahendus on võimalik ainult läbirääkimiste alustamises Ukraina ja Donbassi juhtide vahel kui võrdne võrdsega...Mingid trikitamised stilis tulgu Putin appi ja tassigu Donbassi rahvas Venemaale läbi ei lähe - donetskilased ja luganskilased oma kodust ei loobu kuhu neil minna. Ja Vene ühiskond ei nõustu Donbassi venelaste mahajätmisega seda lihtsalt Putin lubada ei saa küllap ka ei taha. Seega oleks vaja leida osapoolte teat kompromiss toda Prantsusmaa siis üritabki. Kas ka õnnestub on teine asi?

diplomaat

Vasta kommentaarile

https://epl.delfi.ee/arvamus/raimond-kaljulaid-prantslastesse-suhtumise-naitel-meie-valitsuse-esindajate-jatkuv-matslik-kaitumine-on-eestile-piinlik-ja-kahjulik?id=87505377

Prantsuse initsiatiiv uueks lähenemiseks seoses Venemaaga on Eestis vastu võetud laiapindse hukkamõistuga. Kriitilised on opositsioonipoliitikud (Mihkelson, Paet jt), eksperdid (nt Kristi Raik) kui ka ajakirjanikud (nt Hvostov). Ametlikud seisukohad, mida on väljendanud välisminister Reinsalu, on mõistagi diplomaatilisemad, kuid sisu on sama.

mason

Vasta kommentaarile

Juudid lahkuvad Lääne - Euroopast seoses sealse islamiseerumisega.
https://objektiiv.ee/juudid-hakanud-massiliselt-kesk-ja-louna-euroopast-lahkuma/
https://epl.delfi.ee/valismaa/suur-valjaranne-prantsusmaalt-lahkub-jarjest-rohkem-juute?id=70655543

Kui islamimaades sätestab sealsete mittemoslemite elu - olu seadustik "Dhimmi",
http://maof.rjews.net/aspect/4-enemies/10690-a-
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Dhimmi:_Jews_and_Christians_Under_Islam
siis judaistide või sionistide ülemvõimu all olevad kõik teised peavad elama näiteks kommunismi - sotsialismi põhimõtete järgi.
https://garygindler.wordpress.com/#jp-carousel-157
Hitler: ainus religioon mida ma aktsepteerin on islam. Ainus prohvet, keda ma imetlen, on Muhammed.
https://www.conspiracyschool.com/muslim-brotherhood
Moslemi Vennaskond - vabamüürlus islamis.
https://www.voltairenet.org/article201316.html

Pariis traditsiooniline

Vasta kommentaarile

Pariisis käib tõsine poliitiline võitlus mis muide Pariisile omane ammusest ajast traditsioonid. Toimus traditsiooniline II ja III Prantsusmaa 45. laupäevak kollavestide väljaastumine ja samal ajal sellised nn edumeelsed ja nn progressiivsed nn kliimakaitsjad korraldasid ülemaailmse väljaastumise. Ja traditsiooniliselt mingil hetkel lõid sekka anarhistlikud noorukid löömamehed kõik täpselt nii nagu alati võtab seega rahulikult. Kuid mis toimub eeslinnades keda see huvitab - saaks vaid semmi neegermeesteja benalladega.

taustauurija postitas:

Maidan Prantsusmaal ehk oligarhid kaklevad omavahel.
https://vz.ru//world/2018/12/1/952493.html

Pariisi eeslinnad

Vasta kommentaarile

Prantsuse relvajõud peavad esmalt puhastama Pariisi eeslinnad ja kui vaja siis Eesti Kaitsejõud appi - ühine Euroopa. Ja ei mingit semmi neegermeestega ja benalladega. Eeslinnadega Pariisis klaaritud kogu vastav kontingent saadetud vajadusel Eesti Kaitsejõudude abil Gaosse iidsesse Maili Impeeriumi ja siis väljaõpe Tapal.

just postitas:

https://lounaeestlane.ee/pariisis-on-taas-porgu-lahti-kliimasodalased-on-seal-uhinenud-kollaste-vestidega/

Jüri Luik vist pole lugenud lapsepõlves muinasjutte

Vasta kommentaarile

Suur Peeter ja Väike Peeter, aga kunagi pole hilja;)

uurija

Vasta kommentaarile

http://rahvuslane.blogspot.com/2019/09/prantsusmaa-on-langemas-kaosesse.html

Laadimine...Laadimine...