5 kommentaari

Pensionär

Vasta kommentaarile

See "juhtum" võiks nüüd oma tagasiastumisest teatada, kaua ta seal Kadriorus ikka istub ja viha õhutab.

malle

Vasta kommentaarile

Kui Martin Helme sai aru, et niimoodi inimesi ei vallandata ning vabandas, siis president Kaljulaid arvab, et temal on õigus asuda valitsuse rolli ning vahetada välja ministreid. See naine vist ei saa aru, et demokraatia ohustaja on tema ise ja nn "EKRE retoorikat" viib tema ja ta vasallparteid ellu just ise.

institutsioonide tähtsusest

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad institutsioonid on tõsine asi riikluse alus tegelt. Lubamatu totaalselt lubamatu on juhuslike inimeste sattumine teat ametitesse.

15.10.1939

Vasta kommentaarile

NSV Liidu ja lääneriikide salajane koostööpakt.
https://parnu.postimees.ee/2135313/nsv-liidu-ja-laaneriikide-salajane-koostoopakt

no nii

Vasta kommentaarile

http://vana.kesknadal.ee/est/uudised?id=13908
Ajakirjanik Andres Raid nõudis Tallinna halduskohtus Sotsiaalministeeriumilt Genfi konventsioonist lähtuvalt enese represseerituks tunnistamist kui Nõukogude armees teenima sunnitud eestlast ja taotles Sotsiaalministeeriumilt sellega kaasnevaid represseeritutele suunatud hüvitisi. Tallinna halduskohus, Tallinna ringkonnakohus ja nüüd ka Riigikohus otsustasid, et Nõukogude armees teenima sunnitud eestlasi ei represseeritud.
Samas on meie võimud absoluutselt veendunud, et Eesti riik oli Nõukogude Liidu poolt okupeeritud. See teooria on sisse viidud ka ajalooõpikutesse...

Laadimine...Laadimine...