10 kommentaari

Elmar

Vasta kommentaarile

Ma vihkan sinusugust nõiamoorist ja lolli presidenti.

inglismann

Vasta kommentaarile

https://lounaeestlane.ee/inglismaa-on-hadas-kliimasodalastega-kes-on-aarmuslikud-marksistid-ja-tahavad-kukutada-valitsused/

allakäinud riik

Vasta kommentaarile

uskumatu, et oleme nii allakäinud riik, et hoiame pukkipistetud isikut kõrgel palgal ja ülimatel hüvedel, kes ei austa isegi EV Põhisedust, ei oska hoolida oma rahvast ja riigi tulevikust, kes ei tunne ka mitu aastat hiljem ikka oma ametikohustusi ja -eetikat ja teeb kõike just meie rahva ja riigi kahjustamiseks.....Ja ometi talume seda jõhkrat suhtumist edasi????

ussitamine

Vasta kommentaarile

Sdea kahtlustasin ammu, et president mitte ainult ei alaväärista rahva poolt valituid ning käitub ebaeetiliselt erapoolikult, vaid lausa vihkab oma rahvast väga suurt osa, KES TEMA EUROLIIDULE JA ÜRO-LE PUGEMISEGA SAMA MEELT EI OLE! President toimib nii EV PSi vastu, meie isesievuse, suveräänsuse ja rahva soovide vastu! Aga sellelt Brüsseli käpikult ja musta immigratsiooni toetajalt ei olnudki algusest peale muud oodata, kui meie riigi hävingule juhtimist....nagu ka sotsidest, kes ta pukki pistsid...

Ähh

Vasta kommentaarile

Ei ole ilus tüli majast välja viia. Juba teine president (ka THI) pole rahul olnud meiega ja halavad tervele Euroopale oma tänamatut staatust.
Rikastumiseks ja mani kõhualla kraapimiseks kõlbavad eestlased küll.

lisaja

Vasta kommentaarile

https://innojairja.blogspot.com/2019/06/kui-president-kaljulaid-saab.html

Kuulja

Vasta kommentaarile

President on valel teel.....KESK+ÉKRE´ISAMAA! See on rahva koalitsioon!

Mina vihkan

Vasta kommentaarile

kuidas sulle töökoht vormistati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EKRET aga toetan ja valin.

W.

Vasta kommentaarile

Lihtsalt üks küsimus: miks tal, st Kadrioru daamil alati suu lahti on?

lubamatu tegelt

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad riik, riiklus ja riiklikud institutsioonid on tõsine asi. Ei piisa - sõna on vaba - jääb väheks teatud juhul.

Laadimine...Laadimine...