6 kommentaari

alustada kõnelusi

Vasta kommentaarile

Juhul kui Ukraina tahab säilitada riigi terviklikust siis peab Kiiev alustama kõnelusi Donbassi juhtidega tegelt juba viis aastat tagasi oleks pidanud alustama. Kui võrdne võrdsega see on ainus võimalus tegelt - ükski saksmann ei kavatse minna surema Donbassi rääkimata USA mustanahalisest või latiinost ja miks peakski. Reaalsus tegelt u kraiinalasi lihtlabaselt kasutakse ära ja vajadusel visatakse kõrvale - täpselt sama mis kurdidega Lähis-Idas ikkagi kommunistid ja mis siis kelle asi.

vaid kaigast Strasbourgi

Vasta kommentaarile

Too Euroopa Nõukogu nn Parlamentaarne Assamblee on mõttetu tegelaste kogum tühi koht tegelt vajalik vaid mingitele vantidele Shengeni tegemiseks ropuraha eest. Esmalt peaks nõudma tolle nn assamblee laialikihutamist kõik tolgused tootvale tööle ojulandid, mikod-makod, herkelid jne jne jne. Mis muud kui töhe Eesti poliitikud aga ei vaid vantidele Shengenit tegema saaks töllerdada Strasbourgis. Kas seesinasest nn assambleest lõpuks villand ei saa?

vältida ebaprofessionaalsust

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad poliitikas täpselt nii nagu ka teistes valdkondades tuleb püüda vältida ebaprofessionaalsust elik juhuslikud inimesed ei tohiks askeldada valdkonnas millest nad midagi aru ei saa või ei tahagi aru saada. Nii kõigile oleks parem tegelt. Toda veriseks kujunenud klounaadi Kiievis oleks pidanud vältima - tagajärg Venemaa on tagasi Krimmi poolsaarel ja momendil käib Donbassis Ukraina kodanikele Venemaa passide vormistamine. Elik Ukraina kodanikud saavad lisaks Venemaa kodakondsuse topeltkodakondsus seega. Kiievis vallandunud vallandatud sündmusi oleks saanud näha ette ja vältida paraku seda ei tehtud. Jõhker asjatundmatus ja üleolek suurushullustus tegelt. Sisuliselt omaaegse Nõukogude Ukraina elik Ukraina NSV hajumine tegu muide ÜRO asutajariigiga lugupeetavad.

Kelle palgal nad on?

Vasta kommentaarile

Vastu hääletasid teiste seas kõik kolm Eesti delegaati - Eerik-Niiles Kross, Indrek Saar ja Raivo Tamm.

Terve mõistus

Vasta kommentaarile

Tore, et terve mõistus pole Euroopast veel kogunisti kadunud ja seekord isegi käputäiest kõigile juba teada tuntud klassikalisest russofoobsest ajukääbikust selgelt üle suutis olla ega viimaste seakisast end endam kuigivõrd häirida ei lasknud ehkki seda kisa kuuleb ilmselt edaspidigi veel rohkesti, kuna vorsti neist vinguvatest possudest nüüd keegi selle pärast veel tegema hakkab, olgu või juba lihtsalt sel põhjusel, et saaks liiga halvamaitseline.

Euroopal Maidannist villand

Vasta kommentaarile

Mingi Kargaja Mutti ja ühe ida-aafrika päritolu raske lapsepõlvega mulatipoisi inspireeritud nn Maidannist elik katoliiklaste võimu kehtestamisest õigeusklikus U kraiinas - Ääremaal on lihtsalt Euroopal villand. Kauas jõuab karata-keksida väljakul Maidannil ja ei saa tugineda vaid peerugaasile energiapoliitikas selles asi.

Laadimine...Laadimine...