4 kommentaari

lugeja

Vasta kommentaarile

https://lounaeestlane.ee/vene-tippteadlane-pani-puuduliku-koroonavaktsiini-tottu-ameti-maha/
Vene Teaduste Akadeemia ja terviseministeeriumi eetikakomisjoni liige, hingamisteede haiguste professor dr Aleksander Tšukalin pani eetikakomisjonis ameti maha pärast puuduliku koroonavaktsiini kinnitamist.

Enne seda üritas Tšukalin eetikakomisjonis vaktsiini kinnitamist blokeerida. Kui see ei õnnestunud, pani ta ameti maha, vahendab Daily Mail.

Tšukalini väitel on vaktsiini kinnitamise puhul tegemist suure eetikanõuete rikkumisega. Ta süüdistab kahte juhtivat meedikut puuduliku vaktsiini läbisurumises. Need on vaktsiini väljatöötamisega tegelenud Gamaleja uurimisinstituudi direktor dr Aleksander Gintsburg ja Vene sõjaväe tippviroloog dr Sergei Borisevitš. Viimased kaks on uue Vene koroonavaktsiini põhilised toetajad.

Vaatleja

Vasta kommentaarile

Ma ei saa aru, millest läänes selline paanika vene vaktsiini pärast. Keegi ei sunni ju seda ostma ega veel vähem suu kaudu sisse võtma või endale seda süstida laskma. Nagu öeldakse, igaühe tervis on tema enda kätes, kui muidugi ikka on tegemist väidetavalt vaba maailmaga, mitte Venemaaga, kus koletu ja verine diktaator Putin kohe-kohe hakkab kõigile vägisi ja Siberisse saatmise ähvardusel eluohtlikku vaktsiini manustama!

nõudmine meeletu

Vasta kommentaarile

Vene võimude teatel oma 20 riiki taotlevad koroonavaktsiini meeletu nõudmine ja juba septembris massitootmine käima erinevate Vene ettevõtete poolt vajalikud kogused ülisuured tegelt. Esmalt vaktsineeritakse meditsiinitöötajad ja õpetajad ja tegu vabatahtliku vaktsineerimisega.

katsetamine käib

Vasta kommentaarile

Mitmed teaduskeskused Venes katsetavad uusi koroonavaktsiine ja ilmselt lähiajal registreeritakse Novosibirski teaduskeskuse Vektor koroonavaktsiin. Täpselt sama tegevus toimub üleilma tippmaades kuid kõik võtab teat aja.

Laadimine...Laadimine...