4 kommentaari

tähelepanek

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/harri-kingo-loen-aripaevast/article56384
Kas on õiglane ja õige, et meie riigi ametnik nr. 1 - Eesti Vabariigi president - saab oma põhitulud mitte Eesti Vabariigi käest, vaid välisriigist?

Nähtamatu Käsi

Vasta kommentaarile

Kui tegu eestlaste Eesti riigiga siis vaid tugev riik ja tõelised liitlased tagavad meie omariikluse. Kõik need Nähtamatud Käed, nn laalid ja Ajaloo Lõpud päädivad üheselt. Vaid tugev riik selline väikese riigi värk keerukas piirkonnas. Piisab pilgust maakaardile tegelt ja koheselt lõpp kõiksugu laallismusel ja Nähtamatul Käel momentaalne Ajaloo Lõpp. Tõeline Estonozemljanskaja Zemlja mingid tüübid annavad muide selleks tegelt parima töörahvast tööinimesi vaja raudteekeelseid põllale ja lauta ehitustele ja vabrikusse. Ja ongi Ajaloo Lõpp ja Nähtamatu Käsi. Raudteekeeles.

vaatleja

Vasta kommentaarile

Nüüd on näha, et eraettevõtlus on vaid heade aegade majandusmudel.
Riigi abi vajavad nüüd ka need, kes on varem hõisanud, et riik on halb peremees.

geopoliitika katkuajal

Vasta kommentaarile

Globalismus schwarts-soroste ja punahiinlaste ettevõtmine tuleb likvideerida Euroopa piir kontrolli alla ja tollid paika. Elik tootmise taastamine Eestis ja Euroopas ja ei mingit kükitamist lennuväljal oodates namordnikuid tolmumaske Puna- Hiinast. Piirivalvelaevastiku loomine Vahemerel ja Ottomanide vägede likvideerimine Tripolitaanias. Prüssel ja prüsseliidid peaks oma urust väljaronima ja asuma tegutsema Ottomanid tungivad ju peale Tripolitaaniat koheselt Itaaliasse Rooma... Või lootus juuditaridel ja juutidel anda võim Euroopas üle Iisraelile...Või oodatakse Valget Tsaari...Ottomanid Tripolitaanias tähendab Ottomanide ülemvõimu Vahemerel kas mõni nn eurooplastes maakaarti mõikab või vähemalt gloobust...Ja kus on Erwin Rommel ja Aafrika Korpus?

Laadimine...Laadimine...