6 kommentaari

Loogika

Vasta kommentaarile

Mõistusepärane ja rahva arstiabi normaalseks toimimiseks on ainult üks tee Taastada varemalt ideaalselt toiminud polikliiniline arstiabi.Ärilisele põhimõttele suunatud tervishoiu teenuste osutamine ravi vajavatele patsientidele on inimsuse vastane tegevus.Lõpetage ometi ükskord see raha pildumine tuulde ja inimeste mõnitamine.Omal nähtud kogemus,kus erapraksis võib sind opereerida kas või homme ja isegi ilma uuringuteta sest haigekassa annab kohe paki rahatähti,samas kui haiged on ravijärjekorras mitmeid kuid ja aasataid ning mõned viib haigus järjekorrast juba surnuaeda.Millal ükskord küll see jampsimine riigijuhtimises lõpeb.Minister peab olema siiski praktik aga mingi küla karjus.

Kus siis uued mõtted jäid?

Vasta kommentaarile

Sõna "anname" on puhas vale. Annavad maksumaksjad, Teie jagate ümber, suure lisatasu eest!

Jep postitas:

See summa tuleb jagada 4 aasta peale kuigi terve summa oleks ühele aastale enam-vähem.

elmar

Vasta kommentaarile

Sinusugusel ei jätku mõistust et midagi luua ja anda . Teiesugused oskavad ainult enda taskusse toppida ja vaeselt maksumaksjalt häbematult viimase võtta.

koheselt taastada

Vasta kommentaarile

Eestis tuleb koheselt taastada riiklik polikliinikute võrk mille mingid anglo-ameeriklikud tüübid lammutasid.

W.

Vasta kommentaarile

Tore, aga taastage polikliinikud mida meie tarkpead 1990datel lammutasid ja perearstid tekitati. A/S on kasumit jahtivad ettevõtted, aga mitte meditsiiniasutused.

Laadimine...Laadimine...