4 kommentaari

nüanss

Vasta kommentaarile

Pimedasse keskaega uputas Euroopa Karl Martell, kes saavutas araablaste üle võidu Poitiers lahingus 10. oktoobril 732. aastal - arvas üks tuntud vabamüürlane.

Karl Martell ja Jan Sobieski

Vasta kommentaarile

Karl Martell ja Jan Sobieski said klaarit musulmannidega kas nüüdsed eurooplased kuskilt otsast viletsamad? Järsku tuleb juhid väljavahetada ja siis klaarida rahulikult aga kindlalt saratseenid merre viimane kui üks. Kohe esmaselt Prantsusmaa ja isikuliselt Imperaator Emmanuel saadab Võõrleegioni Karabahhi ja klaarit oguusi-turkide Suurkhaan Ilhamiga ja Ottomanide Kõrge Portaga raske või? Karl Martell ja Jan Sobieski.

ei mingeid musulmanne

Vasta kommentaarile

Ei mingeid musulmanne Prantsusmaale ja Euroopa piir paika ja piirivalve töhe. Musulmanni koht ei ole Euroopas täpselt Karl Martelli ja Jan Sobieski käsulaudade alusel.

Vaatleja postitas:

Seda piiride kinni panekut proovisid muide juba vanad roomlased. Paraku tulutult. Muidu poleks toonased barbarid täna samade hädadega silmitsi ja ilmselt samuti tulutult, sest suurt maailma ei huvita mitte vähimatki, mida mõni inimputukas sellest kõigest arvab või tahta võtab. Suur maailm toimib lihtsalt oma ürgsete kirjutamata seaduste järgi, mis on lõppkokkuvõttes ülimuslikud kõigile siin toimetavatele olenditele soost, rassist usutunnistusest või liigilisest kuuluvusest sõltumata.

Laadimine...Laadimine...