7 kommentaari

igavusest jääb vahest väheks

Vasta kommentaarile

Ose loomulikult poliitika ei pea olema vaid igavlemine ETV stiilis veiks tummisemat kah tahaks. Kuid isiklikke väljaütlemisi sm Ligi laadis või siis nüüd kellegi sm Saarso laadis siiski tuleks vältida. Jätaks säherduse personaalse lahterdamise järsku. Klaarida võiks samas näituseks inimsmuugeldamist nn kõrghariduse sildi all teema missugune meie tänapäeva Eestis. Rääkimata paksudes lademetes raha tarimisest Venest Londoni linna ja läbi meie Tallinna siis on selline linn teatavasti, onju. Ja ei mingit igavust.

pada & katel

Vasta kommentaarile

https://www.ohtuleht.ee/901784/nimi-rikub-patti-riik-kiirustab-varjama-kurjategijate-nimesid

W.

Vasta kommentaarile

Valimised lähenevad ja väljaütlemised teravnevad. Saab kuulda ja näha veel hullemaid. Mis mingisse Saarsosse puutub, siis eks tema tahab ju ka ˇpildileˇ pääseda. Pole enne sellest mehikesest/naisest midagi kuulnud ja ega ta mind huvitagi.

ikke na troih, nii või

Vasta kommentaarile

Kas on oluline kahest erakonnast valitsus teab keegi või oluline klassikaline na troih traditsionaalses pruugis? Juhul kui on võimalik moodustada valitsus kahest erakonnast siis tuleb kõik säherdused seesinase Saarso juhtumid lõpetada eos. Kuid järsku istub Eestile klassikaline na troih ikkagi traditsionaalne... Raske lugu tegelt puht inimlikult ju lahendaks kahekesi või siis kolm...

mati

Vasta kommentaarile

Mis siis toimub Eesti poliitmaastikul enne valimisi. Tundub et Keskerakond asub vöimsalt ... keskel ja tema valimiste edu on sisuliselt vääramatu. Kellega Keskerakond siis valitsuse teeb. Keskelt paremal tiival asub EKRE ja vasakul sotsid, seega nihkub uus valitsus jas veidi paremale vöi vasakule. Reformierakond saab ka parlamenti, aga kuna neid ei saa enam määratleda tüüpilise maailmavaate järgi, siis vöib nad paigutada poliitmaastikul kuhugi ebamäärasesse nissi ehk toiduahela nissipartei. Ja ülejäänud seltskond jääb maastiku kohale tolmukübekestena höljuma. Kui valimistel saab Kesk 35 kohta, sotsid ja EKRE 20, siis piisab kahest parteist valitsemiseks, muidugi vöib IRL 6 kohaga ennast teistega poistega kampa lüüa, aga no 5 ministrikohta enam loota pole. Ja reffide 20 kohta viib siiski Kaja Kallase tagasiastumiseni, kuigi tegelikult ei esinda nende maailmatuvaade isegi mitte 20 % Eesti kodanikest, rääkimata hallivatimeestest.

stiilinäitaja

Vasta kommentaarile

https://www.postimees.ee/2557561/noukogude-liidu-elanikud-saksa-sojavaes-1941-1945

Mart Helme ja resoluutselt

Vasta kommentaarile

Mart Helme peab seesinase Saarso juhtumi koheselt klaarima. Valijad otsustavad kes on ja kes ei ole linnavolikogu saalis mitte seesinane Saarso.

Laadimine...Laadimine...