4 kommentaari

Clothing-Optional

Vasta kommentaarile

See seisukohavõtt on tegelikult keskerakondliku silmakirjatsemise tipp.
Pederastide õiguste eest ollekse valmis võitlema muidugi, kuna teatavasti saaks Euroopa Liidus pederastide vaenamise eest kohe vastu pead.
Samas kiusab Tallinnas keskerakondlik linnavalitsus nudiste nii nagu jaksab ja ässitab neile pidevalt politseid kallale.
Aga eks see ole ka arusaadav, sest ainult kodanluse huvides tegutsev politsei on valmis jõudu näitama ainult kõige nõrgemate ja vaesemate kallal.

ära aja asju segi postitas:

Küsimus-miks pole tehtud MTÜ Alastikultuur ja ostetud kellegi käest maad veekogude ääres , siis muutub see MTÜ eramaaks ja palun, liikmemaksu tasujad võivad neid paiku külastada ja viibida seal alasti ja alati.
Milles probleem ? Kodanikeühiskond ja vabakon ei saa ju keelata rahastada MTÜ kui on seal Põhikirjas sätestatud tervislikud eluviisid

Tore

Vasta kommentaarile

Siiani olin Pealinna lugeja, enam mitte. Vihkav???? Tehke omale selle sõna tähendus selgeks, enne kui tulete kedagi vihkamises süüdistama. Keerutate tolmu üles mitte millestki. Lõpetage see ometi. Jälk lugeda, et isegi Pealinna leht võtab Delfi kombeid üle. Helme ei ütelnud midagi valesti, ei väljendanud mingit vihkamist. Räägib keerutamata ja ausalt just nii nagu asi on.

Küsimus

Vasta kommentaarile

misasi see on pealkirjas - Rata geisid vihkavale.....
Kas Rata on mingi lühend ühendusest ? MTÜ?

Laadimine...Laadimine...