3 kommentaari

toomas

Vasta kommentaarile

Kas Rahvusringhääling ei ole juba õppinud, et kui enne valimisi teatud poliitikuid valimatult promotakse, siis tundub osale rahvale, et see organisatsioon on kallutatud. Mulle AITAB Urmas Paeti pidev töllerdamine ERR-i kanalites. Miks propageerib ERR Urmas Paeti? Esiteks, kas ta on ERR-ile palju raha malksnud või on tal oma spioonid seal organisatsioonis sees`?

W.

Vasta kommentaarile

Olgu ta pealegi ˇomanäolineˇ, aga mulle oleks meeldinud rohkem, kui ta oleks jätnud hääletamata. Nii nagu ta tegi 16.04.2019. Aga vastu hääletamisega andis selge signaali keda ta eelistab. Ja ta kordab seda ka tulevikus.

Rain

Vasta kommentaarile

2009 a. toonane Reformierakonna aseesimees Jürgen Ligi ütles toona ajakirjanikuna töötanud Kalle Muuli kohta järgmised sõnad:

"Puhastustuli vahendina ei aegu, sellega on hävitatud nakatunud raipeid ja vammi täis maju. Sina, Kalle(Muuli), jääd oma jutuga suuruselt kahe vahele. Põlemine aitab, kui Sa ei suuda pool sajandit järjest ärgata ega uinuda mõtteta Riigikogu alandamisest, kui Sa ei armasta oma riiki, vaid teda teotad, kui kogu Eesti poliitika on Sulle po...ui, na..ui ja kärbatanud pabul, kui kõik Su mõtteteed viivad lõpuks Riigikogu palkadeni."

Ometi valiti ta paari kuu pärast Ansipi valitsuses, kuhu kuulusid REF+IRL+SDE rahandusministriks ja jäämast sinna viieks aastaks. Ligi on tuntud ka paljude teiste väljaütlemiste poolest "sisserändaja poeg", "ära kaaguta", "kaunid silmad kinnise suu kohal", "tõupuhas kitsaaednik" jne, kas täna Reformierakonna ühe liidrina pildil olles, hõõruvad ajakirjanikud talle aastate taguseid repliike nina alla nagu nad teevad EKRE liikmetega? Kas Viktoria oleks hääletanud REFiga kaoltisooni tegemise vastu? varem ta seda ei teinud.

Näiteid võiks ju tuua lõputult kõigi erakondade kohta: abielus Taavi Rõivas ahistas külmkapi taga naisi, Randpere sõimab ekret natsiparteiks, Tarand sotsdisest on lubanud kodanlikele natsionalistedele augu kuklasse teha ja soovitanud mõnedel end põlema panna, ka on kuulus tema loosnug "kommarid ahju". Ansipi "te olete seemneid söönud, tõmmake fooliumimüts pähe", Sven Mikseri "Mine karu pe...se", Marianne Mikko "kooseluseaduse vastased ajavad mind oksele" jne jne

Laadimine...Laadimine...