9 kommentaari

munder ja embleem

Vasta kommentaarile

Ons võimalik tuua Ivanka ja Jaredi juhatusel Berkovitze ja Kushnereid suguseltsile nii südamelähedasse Novogrudokisse bareljeefil kujutatuga. Ajalugu on ajalugu ja muuta ajalugu ei saa kuid suhted liitlastega on olulised vähemalt väikeriigile.

batko

Vasta kommentaarile

Ukrainas aga püstitatakse monumente konkreetsetele isikutele, kes võitlesid tollal Saksa poolel. Ka Volõnias ja Polesjes poolakate vastu aastal 1943.

diplomaat

Vasta kommentaarile

Monumendi vastu protesteeris tollane USA suursaadik Eestis, sest see solvas USA sõdureid.

meenutaja

Vasta kommentaarile

http://vana.kesknadal.ee/est/uudised?id=1977
Saksa okupatsioon.

aktsioon Novogrudek

Vasta kommentaarile

Kuidas mälestada Novogrudeki aktsiooni teab keegi vast tubli Jared Kushner aitab kui Belarussi partisani pojapoeg ikkagi Belski vennaste sats.

okupant on okupant ja ainult

Vasta kommentaarile

Okupant on okupant Jüri Ratase vaatevinkel on tasakaalukas - milleks jäädvustada okupandi mundrit eestlase seljas. Eriti veel koos natsikriminaalide embleemiga kas mõni kavatseb ka enkavedistide embleeme jäädvustada? Ikkagi meite oma Sergei Arensburgi Berta ja Viktori pojake vaat kus munder ja embleemid.

nüanss

Vasta kommentaarile

Näiteks eestlastest koosnenud 300. Eriotstarbeline Diviis (10 500 meest) kandis hoopis Wehrmachti mundrit, vaid kõrgemad ohvitserid eesotsas kindral Rudolf Höferiga kandsid Waffen - SSi mundrit.

Õigus!

Vasta kommentaarile

Just muuseum ongi sellele meie ajaloo üht ühtaegu nii kahetsusväärset kui valulist lehekülge ja selle mitte vähem kahetsusväärseid järelkajasid iseloomustavale "kunstiteosele" õige koht.

Laadimine...Laadimine...