4 kommentaari

Ottomanid Tripolis

Vasta kommentaarile

Just momendil Ottomanide Kõrge Porta võtab üle Tripolit sepa poeg Benito loodud Liibüat mille mingid debiilid hävitasid. Elik kogu Vahemere ruum Ottomanidele ja jõudsalt lustlikult orjakaubandus käima neegermehed Euroopa ja valged naised haaremi...Ja millega tegelevad Euroopa juhid - kes kuipalju Moskooviast raha taris ja kui palju mingi kommari holui Talinas ja Stokis teenis...Vahemeri Ottomanidele ja Euroopa teeb vaid alla kuni siis janitšarid teevad lõpplahenduse... Erwin Rommel ja Aafrika Korpus töhe koheselt.

Jüril raamat lugemata,

Vasta kommentaarile

"Suur Peeter ja Väike Peeter." Hea raamat!

Moskooviast Londongradi

Vasta kommentaarile

Hiidkogustes lademetes raha tariti Moskooviast Londongradi nimelisse linna antud juhul siis Tallinna, Reveli, Revali, Talina nimelist kontorit kasutades. Ja milles nüüd siis lugu igati nett ja koššer, kõik kohalikud keeled priilt suus ja muide osati kasutada prill-lauda. Tase milles lugu siis. Alati on ju hakkama saadud ka Uljanoff-Lenini ja Bronstein-Trotski ajal. Tõsi ilmselt mõni ka lahkus mis parata hiidraha hiidtarimine...Moskooviast siis Londongradi.

järjepidewuse taastaja

Vasta kommentaarile

http://www.eesti.ca/?op=article&articleid=32592
Jurjevi offshore.
http://www.postimees.ee/1396447/tartu-rahu-tegi-eestist-bol-evike-kullapesula
Tartu rahu tegi Eestist bolševike kullapesula
Täna 84 aastat tagasi sõlmitud Tartu rahulepingu alusel maksis Venemaa Eestile 15 miljonit kuldrubla. Tegelik kullavool, mis Eesti majanduse üle ujutas, oli märksa suurem.
http://epl.delfi.ee/news/martinson/raamatublogi-kuidas-laaneriigid-ka-eesti-tegid-koik-et-lenin-voimule-tuleks-ja-jaaks?id=84608147
http://www.pealinn.ee/tagid/koik/eesti-teenis-vene-kullaarist-hiigelkasumit-n190268
http://elutark.delfi.ee/raamatud/eesti-riigi-sunnivalud-bolsevikud-vedasid-venemaalt-eesti-kaudu-laane-euroopasse-peaaegu-700-tonni-kulda?id=81201761

Laadimine...Laadimine...