3 kommentaari

ogoroodi Naroova

Vasta kommentaarile

Midas keerulist kogu Narvamaa krundistada ja ogorodnikuile ogoroodideks välja anda - energeetikuile ja kaevuritele milles lugu. Sai noor Vabariik 1919. aastal maareformi läbi viia kas siis nüüdne Eesti Vabariik tossike nagu kust otsast? Elik mehed narvatjaane rügama ogoroodis ja naisvägi muudkui edasitagasi Naroova sillal muudkui tari ja elu läheb.

massinas ja ogorood

Vasta kommentaarile

Tublid kaevurid ja energeetikud tuleb saata masindama lammutama laokile jäetud korterelamuid Ida-Virus elik rammus sovetipaneel massinasse. Ja samas maad kruntida ogoroodideks tublidele kaevuritele ja nüüdsetele ogorodnikutele ja ei mingit mäsu Ida-Virus. Lisaks siis rubilnik vahele ja ei mingit odavat elektrit Venest. Odav elekter ja veel Venest õudus omad elektrijaamad töhe eestlane ei pea olema sama rumal kui leedukas kes laskis lammutada oma aatomielektrijaama olevat nagu lehkanud sovetilt.

ogoroodid kaevuritele

Vasta kommentaarile

Kaevuritele tuleks maid krundistada ja kaevureist saavad ogorodnikud ogoroodides ja ei mingit mäsu isegi nõks prii aega põle viskaks viina tsipa. Aedlinnad elik ogoroodid Naroova kanti ja muudkui rüga nagu galeeriori Vladimir Vladimirovitši sõnul. Ei mingit võimalust isegi paart kortlit võtta nagu peab ei vaid rüga ogoroodi värk. Ja ei mingit mäsu.

Laadimine...Laadimine...