5 kommentaari

mul londonis on lonny

Vasta kommentaarile

Londonis asuva Emalooži Grand Orient ( Grand Lodge) filiaal Le Grand Orient de France häälekandja "Humanisme" 11/1982: "Mõisted nagu rass, riigipiirid, sotsiaalsed klassid jne tuleb kaotada, et jääks ruumi ülemaailmsele lõimumisele. See tähendab meie ajastu suurt revolutsiooni, ehtsat revolutsiooni, mis on meile ülesandeks tehtud". Le Grand Orient de France oli nii Prantsuse revolutsioonide kui ka Suure Oktoobrirevolutsiooni üks läbiviijatest. Kommunistide võimu Venemaal nimetati “kehastunud vabamüürluseks”, Tsaari - Venemaad nimetati "Euroopa häbiplekiks". Aastal 1947, kui tähistati Oktoobrirevolutsiooni 30 - ndat aastapäeva, mainis USA president Truman, et Venemaa väljus aegade hämarusest just aastal 1917. (Eesti seega aastal 1940.)

läänelik trend

Vasta kommentaarile

http://euro-med.dk/?p=488
The New World Order dates back to 1776.
Its role is to create a world state under the control of the House of Rothschild´s fabulous wealth and Rockefeller´s fabulous influence - based on the 6 rules created by Adam Weishaupt:
1. No ordered (national) government
2. No (Christian) religion
3. No family
4. No patriotism
5. No inheritance
6. No private property.

Vello

Vasta kommentaarile

Mida enam ma sõna "rahvus" pruugitavat kuulen, seda vastumeelsemaks kogu see rahvusvärk mulle läbi aegade on muutunud ja seda tähtsamaks saanud lihtsalt sõnad "inimene" ja "inimkond", kusjuures see kaitseb palju paremini meie õigust iseolemisele ja omanäolisusele olgu siis üksi või mitmekesi, kui erinevat masti ja mõõtu rahvuslaste poolt propageeritu.

neegermehed Mustakal

Vasta kommentaarile

Kas neegermeeste Mustamäe on nn rahvusriik kust otsast? Mingid punaakadeemikud ja punaprofessorid on Tallinnasse moodustanud neegermeeste paradiisi ja keegi sm Reinsalu kutsub neegermeeste kogumit rahvusriigiks ilmselt siis Nigeeriaks? Vast Mart, Martin ja Moonika klaarivad kogu selle neegerlandiga kui teised ei saa või siis ei taha?

Kala K

Vasta kommentaarile

Edasi saab nii, et Isamaa versus E200. Padueestlased versus liberastid ja teised pühkigu suu puhtaks. Ning Isamaa ületab uhkelt künnise, siseneb koalitsiooni ja respublikant Reinsalu jätkab justiitsministrina. Nii lihtne see ongi.
Post scriptum: Möönan siinjuures, et rahvusriigi üleviimine erasfääri on vältimatu. Küsimus vaid selles, et millal ja kui kiiresti seda tehakse (siin see koera saba jupphaaval ...).

Laadimine...Laadimine...