4 kommentaari

klaarida WHO-ga

Vasta kommentaarile

Kõik rahvusvahelised organisatsioonid on haisvad korruptsioonipesad ja kõik teavad seda olgu ÜRO või WHO mis vahet ja Prüsselist rääkimata. Kuid mis neile asemele Tugevama Õigus? Kuid kui on Kaks Tugevamat või veel parem Kolm Tugevamat järsku lausa Neljas Tugevam lisaks tahaks tegelt? Donald Trump on vaieldamatult tugev mees kuid paraku reaalsus on veel tugevam isegi äärmiselt tugevast USA-st tugevam. Elik rahvusvahelisi organisatsioone noid vaieldamatuid korruptsioonipesi on paraku vaja ja meile kõigile.

Maidann keks peerugaas

Vasta kommentaarile

Põhiline ei mingeid keksimisi väljakul ja rohket peerugaasi elik ei mingit Maidanni Hong Kongis. Mingi mulatipoiss koos biskviiditädiga - suurepärane mahlakas vene keel muideks - oskas korraldada Maidanni vist mingi pollak olla soovitanud. Kolm kuud keksimist äärmiselt rohke peerugaas ja massimõrv ja tulemus. Katariina Suure kõrvu Vladimir Suur elik Krõm Naš vene keeli.Millega lõppeb Maidann Hong Kongis hongkonglastele mis on Maidanni tulemus keksimine ja peerugaas u kraiinalastel? Romantiline Obkommiaeg Washingtonis on ümber lugupeetavad ja seda tuleb arvestada ja elik mingit Maidanni Hong Kongis.

atlantik

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/erna-retk-loppes-hiinlaste-kaksikvoiduga?id=4078721

Kolme asemel Neli

Vasta kommentaarile

Euroopa peab võitlema välja Neljanda koha moodustuvas Kolmevalitsuses säilitades samas head ja partnerlikud suhted USA-ga. Majanduslikku ja teaduslikku potentsiaali Euroopal on lisaks tugev ajalooline traditsioon. Kuid kas on sisemist tugevust selles asi. Peamine piir kontrolli alla, tollid paika ja tootmine tagasi Euroopa. Ja hooldusterritooriumi rajamine Aafrikas neegerrahvaste ümmardamiseks, kasimiseks ja teatud töövõtete omandamiseks ja otse loomulikult seksuaalkäitumise õpetamiseks. Meeletult tööd eurooplastel Euroopal.

Laadimine...Laadimine...