REISILE SINUGA AVAPAUK: Anu Saagim jahib süütusevannet!

"Ütle siis, et sa oled süütu," üritab Tallinna Televisiooni saate "Reisile sinuga" juht Anu Saagim panna kaaslast otsivaid tütarlapsi nimetama asju õigete nimedega. "Ei ütle,"  nähvab kandiaat nr 3. "Mul pole kogemusi," pareerib Anu otsese küsimuse neiu nr 2.

Pilt: Krishan Chand

REISILE SINUGA AVAPAUK: Anu Saagim jahib süütusevannet! (2)

Ragne Jõerand

"Ütle siis, et sa oled süütu," üritab Tallinna Televisiooni saate "Reisile sinuga" juht Anu Saagim panna kaaslast otsivaid tütarlapsi nimetama asju õigete nimedega. "Ei ütle,"  nähvab kandiaat nr 3. "Mul pole kogemusi," pareerib Anu otsese küsimuse neiu nr 2.

 

Igal laupäeva kell 19.25 on Tallinna Televisioonis eetris legendaarse reisimäng "Reisile sinuga". Ajaleht Pealinn käis uudistamas, kuidas esimese saate võtted läksid ja mida paljukardetud ja kurikuulus terava keelega saatejuht Anu Saagim suutis esimestelt mängijatelt välja pinnida.

Vaid kümmekond minutit enne esimese saate salvetust selgub, et staarsaatejuht Anu on oma hääle kuskile ära kaotanud.  Soe pleed ümber, marsib tikk-kontsadel  Anu mööda  Gonsiori tänava telemaja koridori ja üritab oma häält leida. Ülejäänud  saatetiim on nõutu, sest parimagi tahtmise juures ei saa nad Anut aidata, kuna neil pole aimugi, kuhu Anu oma sensuaalse tämbri  jätta võis.

Tige tikker telesse ei sobi

Samal  ajal toimetab stuudiokorraldaja Ermo Säks stuudio prožektorivalguses kolme neiu ja kolme noormehega, kes avasaates üles astuvad. "Pidage meeles, et see pole mäng mõisa peale, vaid lustlik saade, kus saada tuttavaks kellegi lahedaga ja võita kas siis reis, spaapuhkus või külastus Tartu maanteele," üritab Ermo veidi kohmetutesse noortesse enesekindlust süstida. "Ja naeratage, naeratage – naeratust pole kunagi liiga palju. Te ei taha ju, et teid telepurgis sellise näoga näidatakse," ütleb Ermo ja manab näole tigeda tikri ilme.

"Ja tähelepanu, poisid – see, kes tuleb võitjaks, tõuseb oma toolilt püsti ja seisab siia seina taha, aga mitte otse, vaid nii, et noku ripub siia maha, 45 kraadi seinaga," lisab Ermo  täiesti enesestmõistetaval moel – nagu oskaksid kõik mehed loomulikust intelligentsist vajadusel oma riistvara õige nurga alla sättida.

Samal ajal võtavad tüdrukud – Kairi (21), Eliko (23) ja Anita (20) – sisse kohad stuudiotoolidel ja jäävad ootama TEMA saabumist. Välkintervjuust kandidaatidega selgub, et tüdrukud tulid saatesse suuresti just Anu Saagimi pärast. Mitte keegi neist pole teda varema oma ihusilmaga näinud.

"Aga me ei karda teda. Hullem on see, kui pean püsti tõusma, kõrged kontsad all, aga siin on nii libe – äkki ma käin käntsa. Reisimisega pole mul probleemi, eks ma tulin siia telemajja Narva maanteelt ju ka GPS-i abil," naljatab Kairi ehk neiu nr 3.

 

Tulipunane lilleke püünel 

Ja siis ta tuleb – tulipunases liibuvas kleidis ja veripunaseks võõbatud huultega saatejuht Anu Saagim.  Nagu välk selgest taevast hüppab Anu juurde talle viimast lihvi andma Koit Toome elukaaslane meikar Kaia Triisa –  tupsutus siia, teine sinna, veidi juuste sättimist  ja  Anu on etteasteks valmis.  Ja oh üllatust, ka Anu sensuaalne tämber on oma eksirännakutelt tagasi jõudnud, nii et saade võib alata.

Põgus tutvus neidudega läbi, on aeg stuudiosse kutsuda esimese reisisaate "Romeo", pärisnimega Ain. "Sina, poiss, istu seljaga paremini vastu tooli ja naerata, naerata," jagab stuudiokorraldaja Ermo hüva nõu. Anu patsutab Ainile tunnustavalt õlale ja tuletab neidudele meelde, et nad nüüd kõik oma hääles mängu paneksid, sest seina taga istuv noormees ei näe, kui võluvad neiud on, vaid teeb oma valiku nende hääle ja vastuste põhjal.  

Sa oleksid mul ainus

Ja siis tulevad need kolm küsimust, mille kohta neiud enne salvetuse algust tunnistasid, et äkki nad ei oska neile piisavalt atraktiivselt vastata. Ain asub kohe asja sügavuti uurima ja tahab kõigepealt teada, kuidas neiud oma vanematega läbi saavad.   Esimene vastusevoor ei valmista neidudele raskust, viksid ja viisakad vastused tulevad ludinal üle huulte.

Teise küsimusega "Kui saaksime väga lähedaseks, siis mida ma saaksin sinust teada?" enam nii libedalt ei lähe. "Sa saaksid teada, et mul pole varem üldse suhet olnud," tunnistab kaunis blond neiu nr 3. "Sa oleksid mul esimene poiss," jätkab samas vaimus neiu nr 2.   Teisel pool vaheseina seisev Anu ei suuda oma kõrvu uskuda ja torkab vahele: "Kui vanad te seal seina taga olete – 14-15?" Vastuseks on vaikus neidude poolelt ja Anu otsustab  otse kümnesse põrutada, et sotid selgeks saaksid. "Ütle siis, et sa oled süütu," üritab Anu kaaslast otsivaid tütarlapsi asju õigete nimedega  nimetama panna. " Ei ütle," nähvab neiu Kairi. "Mul pole kogemusi," pareerib Anu otsese küsimuse neiu nr 2 Eliko (23) . Neiu nr 1 Anita  üritab end täbarast olukorrast päästa ja teatab: "Ma unustasin küsimuse ära!" Anu sellist slikerdamist ei talu ja laseb Ainil küsimuse uuesti esitada. Neiu nr  1 tulistab vastu kui tõsine reklaamitööstuse ohver: "Ma olen kõik ühes!"  Jäänud on veel kolmas, otsustav küsimus, enne kui noormees peab oma lõpliku valiku tegema. Õnneks on see kergete killast ja  Ainil tuleb teha saatuslik otsus.  "Minu väljavalitu on neiu nr... ", teatab Ain ilma igasuguste kõhklusteta. Oh, oleks vaid ka järgnenud silmast silma kohtumine ja reisisihtkohast teadasaamine olnud sama kõhklustevabad!

Kuidas igavat suhet vürtsitada

Edasi järgneb aga poiste «trikoovoor» ehk võitlus printsessi südame pärast.

Neiu, kes pidi endale kolme noormehe seast kaaslase välja valima, tahtis teada, kuidas poisid värskendaksid igavaks läinud suhet.

Noormees nr 2: "Loeksime eraldi seksiõpikuid ja  siis pärast vaataks, kas on midagi kasulikku ka oma ellu sisse tuua!"

Noormees nr 3: "Mina üritaks põnevat toitu teha!"

Saagim teatab seepeale: "Kas sa poiss, tead ka, et toiduga saab põnevaid mänge mängida – näiteks maasikad, vahukoor ja šokolaad sobivad hästi armuelu vürtsitamiseks." Selline pakkumine võtab toiduarmastaja poisi sõnatuks ja ta ei oska rohkem midagi kosta.

Noormees nr 1: "Võtaksime ühiselt vastu 30 päeva väljakutse ja teeksime iga päev midagi uut, mida pole varem teinud!"

Ühtlasi tundis neiu huvi, mis on kõige romantilisem asi, mida noormehed on valmis tegema

Noormees nr 3: "Ma laulaks sulle serenaadi!" "Kas sa üldse laulda oskad?" torkab Anu vahele.

"Ei!" tuleb aus vastus veidi uniselt noormehelt. "No siis tuleb ju sellest serenaadist õudne konnakoor, arvab Anu ja lisab, et see oleks üsna lootusetu üritus.

Noormees nr 1: "Mina viiksin neiu surfilaua ja aerudega järvele sõitma. Kunagi tegin oma eksiga Võrtsjärvele ringi peale." Anu jagab seepeale elutarkust: "Sa rumal poiss, ära kunagi räägi uuele tüdrukule oma eksidest."

Noormees nr 2: "Mina viin su seitsmeks päevaks romantilisele reisile." Vastus kõlab enesekindlalt, noormees tundub olevat veendunud, et just temast saab neiu järgmine väljavalitu.      

Jääb üle vaid loota, et saate teises pooles üles astuval kolmele nooremehel  ühtivad fantaasiad reaalsusega.

Tule saatesse võitma!

* "Reisile sinuga" saatesse saab registreeruda telefonil 5191 9090 või reisilesinuga@tallinnatv.eu 

 *Saade on eetris igal laupäeval samal kellaajal.

12images

 

 

2 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...