7 kommentaari

kabak

Vasta kommentaarile

Sõna "kaabakas" on vene päritolu ja tähendab kõrtsis käijat.

Resoluut

Vasta kommentaarile

Terras peaks koos Kapoga võtma vastutuse ja tagasi astuma!?
https://uueduudised.ee/arvamus/repliik/riigivoim-uritab-reetmise-teha-uksikjuhtumiks-mida-oli-voimatu-ette-naha-ja-mis-ei-puuduta-venelaste-lojaalsust/

W.

Vasta kommentaarile

Kõik luuravad ja spioneerivad, ka meie vastavad asjapulgad. Küsimus on ainult selles kes, kus ja millal ˇvaheleˇ jääb. Ja tõlgendada võib nii: kui meie kasuks, siis on patrioot, vastasel juhul aga neetud spioon.

Pardakk!

Vasta kommentaarile

Nato laevad veavad Eestis salasigarette- ja salaalkoholi. Nato lennuk tulistab Eestit õhk/maatüüpi raketiga. Ratassoomukeid soetatakse kallimalt kui naabermaa Soome tanke soetab. Kala mädaneb ikka peast, ütleb eesti vanasõna.

August

Vasta kommentaarile

No mis infot ta sai anda? Riiki pole ollagi, sõjavägi pea olematu, tüüpiline banaanivabariik, kus lokkab korruptsioon, riigivargus, onupojapoliitika jne.

ants

Vasta kommentaarile

Te olete seal kõik kaabakad ja muidusööjad.

Aja Lugu

Vasta kommentaarile

Eesti iseseisvuse ja kaitsevõime kõige suurem oht on meie oma poliitikute ja jõuametkondade poolt lauale lajatatud "Vene kaart", millega mäng võib viia Ida-Ukraina sarnase kodusõjani. Me jagame eestimaalased "meieks" ja "nendeks". Nagu saime äsja teada, loob see lauale lajatatud "Vene kaart" ideaalse kasvulava muukeelsete hulgast riigireeturite värbmiseks. Ei maksa enam imestada kui Venemaa ulatab "nendele" oma abistava käe...

Laadimine...Laadimine...