3 kommentaari

uusvenestamine

Vasta kommentaarile

Just Mart Helme tõi välja käesoleval aastal jõulise tööjõuliikumise Eestisse 15 000 Ukraiinast igati arvestatav hulk väikese Eesti kohta. Eesti vaatevinklist tegu hiidriik Ukrainaga täpsemalt on tegu omaaegse Ukraina NSV-ga mille piirid lõplikult pani paika Jossif Stalin ja lisaks asutajastaatus ÜRO-s. Omaegses Ukraina NSV-s elas 52 miljonit inimest kellest valdav osa suhtles omavahel vene keeles ja ka need kellel passis rahvusena kirjas ukrainlane seda tuleb arvestada. Momendil arvestatakse Ukrainas elab kuskil 35 kuni 40 miljonit - viimane rahvaloendus viidi läbi 20 aastat tagasi ja tegelt täpselt elanike arvu ei teata õigemini ei tahetagi teada. Mida siit järeldub Eestile toimub uusvenestamine venekeele jõuline tagasitulek ehitustel, tootmises ja maal farmides ning taludes. Siit vajadus sisserände kontrolliks ja suunamiseks käesoleval aastal peaks uute töötajate arv kasvama teat rehkenduste alusel 30 000 inimeseni. Eestile on immigratsioon äärmiselt tõsine teema ja tegelt tervele Euroopale. Äärmiselt tõsised heitlused käivad immigratsiooniteemadel USA-s ja Donald Trump peab vihast võitlust demokraatidest New Green Deal kommunistide ja Ameerikasse imbunud muhameedlastega Husseinovitšidega.

täpselt nii nagu Soomes

Vasta kommentaarile

Töömehel tööturvalisuskaart ja isikukaart ja mingi võõras paberiteta töömaal ei konda. Ja 64 000 eurone litakas on päris tõsine asi mõjub igati. Saab Soome hakkama saab ka Eesti tuntud ja teada värk tegelt. Kuid mis võib keerukam Eestis olla on nood turistid u kraiinalased vanas tuntud raudteekeeles just äsja keegi sm Arseni Harkovist - muovas siis Harkiv - pani kohalikke elik eestlasi paika laisad teised. Äärmiselt ebaviisakalt tegelt õnneks sõna vasist ja tšuhonets siiski ei kasutanud. Nood euruturistid ilmselt kujunevad Eestis probleemiks pikemaajaliste töömeestga saab Siseminn ja PPA hakkama Mart muudkui töhe Martin kõrvalt MTA-ga serviti. Euruturistid ilmestavad meite Eesti elu kuid kui võrrelda euruturisti U kraiinast ja talteche töllerdamas Neegerlinn Tšernogorskis siis eelistaks nagu...

peatöövõtja vastutus

Vasta kommentaarile

Normaalne värk peatöövõtja vastutab töömaal eestlasele igati arusaadav. Ja igalühel kes asub objektil tööle olgu paberid korras või siis kuni 64 000 eurot sunniraha peatöövõtjal. Ilma u kraiinalastest lahti ei saa või koguni usbekkidest elik paberid korda ja koheselt tööd murdma milles lugu. . Ja kõik noorsandid ametit õppima koheselt vana hea töö-eestlus ausse.

Laadimine...Laadimine...