9 kommentaari

vohh

Vasta kommentaarile

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/maskid-on-maas-noorsotsid-nouavad-sooneutraalset-eestit/

Noored on alati “eesrindlikud” – nii soovitasid Rootsi noored liberaalid enam kui nelja aasta eest oma noortekogul seadustada insesti ja nekrofiilia.

Lisaks sedagi, et eesti keel on erinevalt vene, inglise, saksa jne keeltest sooneutraalne!

stilist

Vasta kommentaarile

https://www.youtube.com/watch?v=sHBU9Wlkavw
Trinkelage

https://www.youtube.com/watch?v=p8aFDnW95JA
Die Säufer

paadunud imperialist

Vasta kommentaarile

Winston oli teat valdkondades äärmiselt tasemel ja äärmiselt stabiilne respekt. Tõeline vana kooli mees samas ärme unustame noore Winstoni tegemisi risklikult sportlik tegelt. Kuid eestlastena too Winstoni sentents Venemaa sadamad Läänemere ääres - tõeline paadunud imperialist. Seega võtab kuid äärmiselt stabiilselt. Noor Oss aga Patagooniasse ja koheselt - kõigile oma koht.

stiilinäitaja postitas:

Winston nooruses riigiametnikuna teatas, et ajame äri inimsööjatega oma kolooniates, siis miks mitte äri ajada bolševikega Venemaal.

grüne

Vasta kommentaarile

https://eestinen.fi/2020/09/soome-rohelised-tahavad-kanepi-legaliseerida/

klassika

Vasta kommentaarile

“No sports, just whisky and cigars.” – Winston Churchill

sotsi eest ja takka

Vasta kommentaarile

Lätis Karlis Ulmanis - saksmannile lihtsalt seakaupmees Ulmanis - klaaris sotsidega koheselt saatis Rootsi jalust ära. Tõsi juunis 1940. koheselt tagasi. Tõesti mida teha Noor Ossiga no mida teha Rootsi või Patagooniasse. Samas Vana Oss igati asjalik lausa toekas paneb tööle tehase Dünaburgis või see oli Dvinskis ja kosmeetikalegendi Dzintars on mehi. Vast Noor Oss siis Patagooniasse ikke koht mitte musulmanide kräppida eest ja tagant Rootsis. Sotsi saatus eest ja tagant.

poliitik

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/sotsid-ja-isamaa-kaotavad-toetust/

lustreerimist sotsidele

Vasta kommentaarile

Järsku võtaks eeskuju U kraiinast - Eestil vist olemas teat sidemed Üüratu Ääremaaga - ja resoluutselt eemaldaks avalikust elust sotsialistid kõik need juunipöörajad. Lustreerimine küllalt mõjuv ettevõtmine tegelt. Pakku Rootsi nagu omal ajal Karl Säre kommunistid.

Laadimine...Laadimine...