Rimi avas Lasnamäel Pae hüperi

Rimi avas täna uues Lasnamäe Keskuses (Pae tn 76) 11nda hüperi Tallinnas. Eestis on Rimil hüpereid juba 17. Uues kaupluses on müügipinda 1860 m² ning valikus üle 16000 toote.

Pilt: Rimi Foods AS

Rimi avas Lasnamäel Pae hüperi

Toimetaja: Vesta Reest

Rimi avas täna uues Lasnamäe Keskuses (Pae tn 76) 11nda hüperi Tallinnas. Eestis on Rimil hüpereid juba 17. Uues kaupluses on müügipinda 1860 m² ning valikus üle 16000 toote.

"Uus Lasnamäe Keskus kerkis endise väiksema Rimi poe asemele – pood asukohta ei muutnud, küll aga on värskelt avatud Rimi kaks korda suurem kui varem," sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro.

Rimi turundusjuht rääkis, et Pae hüperis on kasutusel Rimi uus kaasaegne visuaalne identiteet ning uuenenud on ka poe väljapanek.

"Samuti on Pae Rimis Talu Toidab müügilett ning eraldi väljapanek taimetoitlastele," lisas Arro. "Talu Toidab müügikasv on viimastel aastatel olnud ligi 40%, mis teeb Rimi hüperi koos Talu Toidab alaga sortimendi osas teiseks kohaliku mahetoidu müüjaks. Meie eesmärk on seda positsiooni hoida ning olla hea koostööpartner Eesti talupidajale-väiketootjale."

Arro kinnitusel on ka Pae Rimis üks olulisemaid prioriteete keskkonnasäästlikkus, mis tähendab, et kaupluses kasutatav tehnika on kõige moodsam ja keskkonnasõbralikum. "Ka Pae kaupluses on kasutusel CO2-l töötavad külmikud ning LED-valgustid, mis tarbivad vähem energiat."

Pae Rimi hüpermarketis on juba Rimi klientidele tuttav salatibaar ning suur sooja toidu valik.

Lisaks Rimile hakkavad Lasnamäe Keskuses tegutsema ka lille-, rõiva- ja lemmikloomapood. Hoones on ka apteek.

Rimi Eesti Food AS kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 266 kauplust, sealhulgas 85 hüpermarketit (neist 17 Eestis), 62 supermarketit (neist 19 Eestis), mini Rimisid 85 (neist 48 Eestis), ekspress Rimisid 13 (neist 5 Eestis) ning 25 odavmüügikauplust Lätis. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.

Laadimine...Laadimine...