7 kommentaari

südametunnistus, maailma

Vasta kommentaarile

Seltskonnale 1940. aastal toimunud nn Juunipöörde järel nn Eesti NSV väljakuulutamisel tunnustas Rootsi algul de facto ja siis de jure Eesti ja Läti ja Leedu kuulumist Nõukogude Liidu koosseisu. Kõik igati korrekt ei mingit probleemi seega elik maailma südametunnistus. II ilmaaegse Rootsi puhul tegu äärmiselt selge välispoliitikaga elik riigil on vaid huvid ja ainult. Ikka armsale maarahvale teadmiseks hää naaber Rootsi oleks kõigile üksipulgi selge. Kuid momendil olgu kõigil rootslannadel ja rootslastel vaid üks nõudmine ja eesmärk piir kinni ei mingeid muhameedlasi ja neegerrahvaid Rootsi ja Põhjalasse. Ja vajadusel siis appi Stokki...

gurmaan

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/tulevikutoit-rootsi-kaitumisteadlase-arvates-paastab-maailma-inimsoomine/
https://uueduudised.ee/uudis/maailm/mis-uhendab-natside-gaasiahjusid-ja-rootsi-toidumessi-gastro-summit/

Keevitaja töhe

Vasta kommentaarile

Migrantidele piir kinni Rootsi piir täpsemalt Skandinaaviamaade piir kui teised Euroopa maad võimaldavad mingil põhjusel migrandid oma maale. Ainus võimalus Rootsil ja Põhjalal mis muud kui töhe keevitaja Löfven profist keevitaja. Rootsi poliitikud asugu tööle jalad tagumendi alt ja ei mingit allahuakbar tagument urvakil.

kultuurierinevus

Vasta kommentaarile

Mis on rootslannade ja rootslaste probleemiks - muide tegemist eraviisiliselt äärmiselt meeldivate inimestega - paraku samas mingil põhjusel ilmneb äärmiselt ränk ajukahjustus. Kultuurierinevus on tegelt olemas tegu reaalsusega mida inimene peab mõistma ei ole tegu väljamõeldisega inimesed on erinevad. Rootslannade ja rootslaste probleem - on vahe arrabil ja juudil on olemas too vahe ja see on reaalsus. Tegelikust tuleb tajuda ja mõista nii on.

olukord

Vasta kommentaarile

https://lounaeestlane.ee/ootamatu-areng-rootsis-on-puhkenud-juudiviha-ja-seda-ohutavad-sotsiaaldemokraadid/

Rootsis toimuv on lubamatu

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad jättes momendiks isikuliselt Margot Wallströmi tegevuse kõrval on ju kõigile kes on kordki Rootsis viibinud koheselt selge Rootsis toimuv on lubamatu. Ühe rahva ja ühe maa sihikindel hävitamine.

variant postitas:

Juba aastal 1917 valiti, kas revolutsioon viia läbi Rootsis või Venemaal.
Lenin asus Šveitsis ja arvas, et võiks Šveitsist peale hakata.

Laadimine...Laadimine...