7 kommentaari

Elo

Vasta kommentaarile

Jätke ometi Venemaa rahule, küll ta saab hakkama ja kindel on see, et ta meid ei ohusta. meie viimase aja valitsuse tõttu on meil tekkinud kuhjaga probleeme ja need on halvad probleemid. Neid lahendada suudavad vaid keskerakondlased.

Sten

Vasta kommentaarile

Kujutan ette, kui raske on sellisel hoolival, targal ja töökal inimesel nagu seda on Edgar Savisaar pealt vaadata seda laastamistööd, mis on teinud meie viimste aastate valitsused. Tallinnas tehtu põhjal võime arvata, kui palju parem võiks olla elu meie riigis.

alter natiiv

Vasta kommentaarile

Tallinna linnavolikogu liige Margarita Tšernogorova (KE) soovitab euroliidul Venemaale suunatud sanktsioonidest loobuda. «Mina usun Putinit,» kinnitab volikogu liige ajalehe Pealinn venekeelses väljaandes Stolitsa.
Artiklis avaldab eurosaadik Yana Toomi ema Tšernogorova arvamust, et sanktsioonide algatajaks on Balti riigid ja Poola ning leiab, et sanktsioonide tühistamine kasvataks siinse venekeelsel elanikkonna usaldust oma riigi valitsuse vastu.

Deliirium:

Vasta kommentaarile

Linnavolinik Jaak Juske (SDE) tegi volikogus Tallinna alkoholimüügi piirangute eelnõusse ettepaneku keelata alkoholi tarbimine linnavalitsuse Vabaduse väljaku hoones. Tema sõnul peaks linnaisad eeskuju näitama, ent ettepanek hääletati maha.

rohkemraha

Vasta kommentaarile

Vaene saab kõhu sõidunaudingut täis,
kõikvõimalikud loodavad teenuseotutamise aktsiaseltsid makstakse üle.

tasuta ühistransport

Vasta kommentaarile

loodi kiirkorras tänu jakuninile ja kapole,
kuna valijate meeldib kõik "tasuta" pakutav,
lubame kehtestada tasuta ühistranspordi kogu Eestis,
ostame valijate hääled nende endi raha eest.
Tõsi,olemasolevate vahendite ümberjagamine häältesaagi nimel,
ei too riigikassasse sentigi juurde,pigem vastupidi:
tasuta teenused osutuvad lõppkokkuvõttes roppkalliteks.

Jüri postitas:

Jätab vaesemale rahvale rohkemraha elus püsimiseks.

Laadimine...Laadimine...