4 kommentaari

Lea

Vasta kommentaarile

Tuleb karistada neid inimesi, kes koostasid valestsenaariume Reformi tagatoas ja nei kes andsid valetunnistusi kartes tagakiusamist kui keelduvad. Küllap Reinsalu teab kes need olid. Kas mitte üks valestsenaariumide autoreist polnud kõige suurem kurikael ja paljude seadusrikkumistega silma paistnud E.N.Kross. kuidas küll võib rikkuda parima ja ausaima inimese tervist lihtsalt selleks, et võtta üle Tallinn ja kartes tema suurt häältesaaki, mis segab mõnede alatute inimeste võimule saamist.

Kodanik

Vasta kommentaarile

Mul on kodanikuna ja maksumaksjana kaks küsimust, millele ootan selget vastust.
1. Kui palju on selle kuue aasta jooksul meie jõusstruktuurid kulutatud eesti maksumaksja raha Savisaare üle nn õigusmõistmise non stop protsessi peale? See number peaks olema küll VÕIMALIK VÄLJA TUUA JA AVALIKUSTADA nii KAPO , proksi , kui kohtu osas. Kolm vägevat jõusstruktuuri pluss meie sõltumatu ja vaba ajakirjandus kuus aastat ühte inimest tümitamas, solgutamas, materdamas, mustamas selge eesmärgiga inimese moraalseks hävitamiseks.
2.Kui palju on eestimaal inimesi, kes usuvad et Savisaar sai selle lihasööja bakteri juhuslikult? Savisaar kirjutas ju enne kui see kohtusaaga algas , et ta tunneb, et ta elu on ohus. Mitte keegi ei pööranud selle mingit tähelepanu. Aga otsus tagatubades oli juba langetatud. Ja ei läinudki palju aega kui Savisaar oligi surmasuus ja ainult tänu meie suurepäraste arstide tarkuse ja võimekusele jäi ta ellu. Aga meie suurepärane tagatuba leidis aga kohe uue väljundi - nüüd Savisaar tuleb kohtusaalides surnuks menetleda. Õigusemõistmise masinavärk pandi täistuuridel tööle ja huugas tervelt 6 aastat. Kas on õigusmõistmine eesti moodi? Huvitav mida arvaks sellest Euroopa Inimõiguste Kohus?
PS Tähelepanuväärne on see, et kui Pevkur alustas juttu erakonna puhastumisest siis ta materdati maatasa. Kas seda erakonda on võimalik veel puhastada?

August

Vasta kommentaarile

Mõrtsuk-prokurörid tuleb kiiresti minema peksta, nad ei jäta puruhaiget inimest enne rahule kui ta laibakotis minema viiakse. Aga pidage meeles - küll jumal teid karistab!

Ah soo

Vasta kommentaarile

Paistab, et riigiprokuratuur ei taha jätta enne kui inimene on surnud. Vahetage ometi välja need inimesed ausamate vastu. Eks nad täidavad Reformi tagatoa käske. See Savisaare-vastane tegevus on nii alatu, et meenutab stalinistlikke kuritegusid. Küik Savisaare tervise rikkujad ja valestsenaariumide autorid peaksid saama karistada.

Laadimine...Laadimine...