Sinine Lõvi kutsub lapsi leiutaja põnevat ametit proovima ja teadusteatrit vaatama

Ja loomulikult on koos oma perega võimalik ise üks võlumasin valmis teha. Kõigil osalejatel on pärast võimalus veel muuseumis ringi luusida, üles otsida Sinine Lõvi ja tema soojad kaisutused.

Pilt: Vahur Lõhmus

Sinine Lõvi kutsub lapsi leiutaja põnevat ametit proovima ja teadusteatrit vaatama

Toimetaja: Sandra Lepik

Sinine Lõvi on kutsunud külla katseid demonstreerima teadusteatri "Kolm Põrsakest". Osalejatele tutvustatakse ka Filmimuuseumi nn Illusioonide korrusel filmi-eelseid pildiliigutajaid ja käed-külge masinaid, millest vanimad leiutati juba 17. sajandil. 

Laupäeval kutsub Sinine Lõvi lapsi Filmimuuseumisse leiutaja põnevat ametit proovima ja teadusteatrit vaatama.

Sinine Lõvi on kutsunud külla katseid demonstreerima teadusteatri "Kolm Põrsakest". Osalejatele tutvustatakse ka Filmimuuseumi nn Illusioonide korrusel filmi-eelseid pildiliigutajaid ja käed-külge masinaid, millest vanimad leiutati juba 17. sajandil. 

Ja loomulikult on koos oma perega võimalik ise üks võlumasin valmis teha. Kõigil osalejatel on pärast võimalus veel muuseumis ringi luusida, üles otsida Sinine Lõvi ja tema soojad kaisutused. Õues on mõnus Eesti kaardi kujuline mänguväljak ja palju ruumi kõigile.

Avatud on ka Laste Vabariik ning Riviera Palais Brasserie Maarjamäe lossis, mis pakub spetsiaalset lastemenüüd.

Osalemine Maarjamäe keskuse perepiletiga 10 eurot. Muuseumiüritustel kehtib hajutatuse põhimõte ning kohapeal on olemas desinfitseerimisvahendid.

Üritus toimub Filmimuuseumis laupäeval kell 11:00-13:00. 

Laadimine...Laadimine...