Sisekaitseakadeemias lõpetas esimene päästekorraldaja-logistiku õpperühm

Täna, 1. märtsil 2018 toimus Sisekaitseakadeemia Tallinna õppekeskuses pidulik päästekolledži päästekorraldaja-logistiku õpperühma lõpuaktus.

Pilt: Sisekaitseakadeemia
Haridus

Sisekaitseakadeemias lõpetas esimene päästekorraldaja-logistiku õpperühm

Täna, 1. märtsil 2018 toimus Sisekaitseakadeemia Tallinna õppekeskuses pidulik päästekolledži päästekorraldaja-logistiku õpperühma lõpuaktus.

Sisekaitseakadeemia päästekolledži lõpetas 11 päästekorraldajat-logistikut, muuseas on tegemist esimese säärase õpperühmaga, kes selle õppekava läbisid. Lõpetajaid tervitasid ja õnnitlesid Sisekaitseakadeemia rektor Katri Raik, Häirekeskuse peadirektor Kätlin Alvela ning Sisekaitseakadeemia päästekolledži direktor Ain Karafin.

Sisekaitseakadeemia rektor Katri Raik tänas lõpetajaid, et nad on valinud endale taolise tänuväärse ameti. "Logistikute õppekava on väga hea näide õppekavade paindlikkusest. Sellele erialale õppima pääsemise eelduseks on päästekorraldaja kvalifikatsioon ning pärast õpingute lõppu on võimalik huvi korral edasi õppida kõrgharidusõppes päästeteenistuse erialal," ütles ta. "Ja muidugi on päästekorraldajad-logistikud juba homme oodatud teenistusse, et meie kõigi elu Eestis oleks jätkuvalt turvaline!" lisas rektor.

Häirekeskuse peadirektor Kätlin Alvela tõdes, et enda järjepidev arendamine on oluline kõikides ametites: "Töö Häirekeskuses on vastutusrikas ja nõuab kõigilt töötajatelt parimaid oskusi ning teadmisi, sest kaalul on tihti kõige olulisem – inimese elu ja tervis. Tänan teid, et olete pühendunud ja teadmisi väärtustavad kolleegid!"

Päästekolledži direktor Ain Karafin nentis aga, et esimese taolise õpperühma juhendamisest õppisid mõlemad – nii õppurid kui ka õppejõud. "Õppurite tagasiside oli asjalik ja võimaldab meil järgmiste kursuste jaoks õppekava vaid paremaks teha. Kindlasti oli tänastele lõpetajatele säärane õppimine suur väljakutse, nad õppisid töö ja pere kõrvalt. Imetlen nende entusiasmi ja südikust!" tänas Karafin kõiki lõpetajaid nende pühendunud panuse eest.

Sisekaitseakadeemia soovib kõigile lõpetajatele palju õnne ning edu edasistes ettevõtmistes!

Laadimine...Laadimine...