8 kommentaari

Estonozemljanskaja

Vasta kommentaarile

Tänu Prüsseli ja kõikide prüsseliitide piiritule heldusele elik bezviiz u kraiinalastele on siis jälle Karl Genrihh tagasi elik raudteekeeles Estonozemlja jälle. Ja ikka ja alati raudteekeeles. Teisalt kui jagati biskviite, usinasti keksiti Maidannil ja muudkui rohkelt peerugaasi miks siis mitte ka Euroopa ja Estonozemljale bezviiz - ka u kraiinalane tahab süüa või kuda vaid biskviidist jääb vahel väheks. Elik bezviiz Estonozemlja ja ikka ja alati raudteekeeles kolmekümnetuhandest jääb vast väheks vast viiskümmendtuhat või vast sadatuhat miskit juba kujuneb. Ja raudteekeeles.

Teine Iisrael

Vasta kommentaarile

Igati asjalik on ka suht väikesele alale Vahemere rannal paigutunud arvuka rahva laienemine Üüratule Ääremaale tuntud U kraiinana või siis Okrainana. Tõsi ilmselt mitte mingite nn pagulaste põgenikena vaid kui pärisperemeestena Umani linnas Benja ja kõigi arvukate Benjade käe all. Mis muud kui Teine Iisrael pealinnaks loomulikult Uman värk hakkab väikselt liikuma võtab ilmet. Vabastab tubli President Ze abil u kraiinalased omast maast ja linnupriilt laiali miks mitte Eestisse kümnete ja kümnete tuhandete kaupa ja ikka ja alati raudteekeeles.

soovitaja

Vasta kommentaarile

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/iisraeli-miljonar-koik-pogenikud-voiks-soome-elama-asuda?id=72060399
Iisraeli miljonär Jason Buzi on leidnud lahenduse pagulasprobleemile - tema sõnul võiks kõik maailma põgenikud asuda elama näiteks Soome, kus on vähe elanikke, aga palju maad.

inimkaubandus

Vasta kommentaarile

Eesti riik peab likvideerima karja punaakadeemikute ja punarektorite poolt vallandatud inimkaubanduse nn kõrgkoolinduse sildi all. Ja esmalt klaarida nende ammuste ilmselt tänini ülesleidmata 27 nn studendiga kes koheselt haitusid nn kõrgkoolist Euroopa - kus kohas nood nn studendid tüübid on kas Euroopa ei suuda välja selgitada antud tegelaste asupaika? Eestisse tarituid tegelasi ei suudeta aastate jooksul leida mingeid nn võime üleüldse Euroopas on? Elik koheselt likvideerida inimkaubandus nn kõrgloolinduse sildi all ja Neegerlinn Tšernogorsk.

preislane

Vasta kommentaarile

https://www.mk.ru/social/2019/09/10/bezhavshiy-iz-germanii-rossiyskiy-emigrant-rasskazal-o-nemeckikh-uzhasakh.html
Olukorrast Saksamaa koolides seoses sisserändega.

Isamaliit koos rehvide ja sotsidega

Vasta kommentaarile

on samuti olnud massilise sisserände eesliinil, probleemi tekkimisest alates ja ise võimul olles???

metsa istutama

Vasta kommentaarile

Järsku kõik miljonid ja miljonid mitte rändlema vaid hoopis metsa istutama kõrbe õitsvaks aiaks looma?

poliitik

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/idee-soomes-elavaid-pagulasi-tallinnasse-majutada-olevat-parit-eestist-uu/article55208
http://rahvuslane.ee/president-kaljulaid-motiskles-10-000-kliimapogeniku-asustamisest-hiiumaale/

Laadimine...Laadimine...