12 kommentaari

Huvitav?

Vasta kommentaarile

Need riigid,kes seadusliku Süüria riigi vastu sõdivad,vastasleere relvastavad ja rahastavad,kas nad paukku ei teegi.Mida nad siis selle relvastuse ja rahaga teevad,mida lääneriigid neile heldelt abistades annavad?Seadusliku riigivõimu kukutamiseks tehtav abistamine on päädinud tõsiasja,et on purustatud iidsed ajaloo mälestised,inimeste kodud on purustatud,inimesi tapetakse,riik on segi pööratud ja sellele veel heakskiitu avaldada...Ega see ei ole mingi loodus katastroov vaid paraku siiski reaalselt teostatud organiseeritult

Ahju alune

Vasta kommentaarile

Kuidagi liiga õiget juttu räägib. - Liiga standardsete ja juba tuhandeid kordi Eesti ajakirjanduses ära käiatud mõtete ja kujunditega. Kas keegi on talle need suhu pannud? - Tahaks teada siiski mitte püüdlikult äraõpitud viisakusi, vaid selle süürlase tegelikke mõtteid Eesti kohta.
Pealegi, naiselt ei küsitud üldse midagi - kas juba tehakse moslemitele mööndusi (et naine polegi justkui inimene)!...

ei mingit probleemi

Vasta kommentaarile

Saudidel, Kataril, Emiraatidel ja Kuveidil ei ole mitte mingit pobleemi oma usuvendadele varjupaiga võimaldamisel - raha üüratutes lademetes. Ja las igaüks ise otsustab kas need ropus rikkuses ulpivad riigid - Saudid, Katar, Emiraadid, Kuveit - on läbikukkunud. Ilmselt ilmaliku Süüria riigi hävitamises küll - ei õnnestunud.

Priit

Vasta kommentaarile

Vaid läbikukkunud riigid ei ole suutelised sõja ja tagakiusamise eest põgenenud inimestele varjupaika andma. Hea meel lugeda, et Eesti selline riik ei ole ning saab selle rahvusvahelises suhtluses elementaarse ülesandega hakkama. Edu perele!

Kalifaadist, veidi

Vasta kommentaarile

Kalifaat(mõned kasutavad väljendit ISIS) ja al Kaida(antud liikumine vahetab pidevalt oma nime) on kõige tugevamateks ja kõige brutaalsemateks sunnitlikeks äärmusrühmitusteks Süürias ja Iraagis. Kahjuks mõõdukad sunniidid üsna nõrgad, paljud nn mõõdukad on rohkem Lääneriikide leival ja reaalselt ka kostil, nende mõju Kalifaadiga ja al Kaidaga ei saa võrrelda Süürias ja Iraagis otseselt riikide territooriumil. Nii ideede poolest kui ka finantsiliselt Kalifaat ja al Kaida tuginevad tegelt Saudidele ja Katarile, mõnevõrra ka Emiraatidele ja Kuveidile elik siis neile kellel on raha, tegelt lademetes raha. Logistilne toetus, relvade ja laskemoonaga varustamine, finantsvahendamine nafta müügil jne jne jne siis Eesti, NATO ja USA vana hea sõbra Türgi poolt. Ikkagi ühised väärtused nagu täheldaks keegi sm Mikser ja seda nüüd ilmselt ka Putini Venemaaga, sultan on ikka sultan ja maailm on ikke endine. Kalifaat ja alkaidalased on tõsised ja äärmiselt julmad vastased. Käib seitmes sõjaaasta Süürias ja tagasihoidlik silmaarst Bashar on tegelt teinud imet. Ilmaliku riigi eest.

Graal777

Vasta kommentaarile

Needsamad sunni moslemit keda Eesti riik siia impordib alustasid kodusõja. Sõja jooksul on sunnid mõrvanud kümneid tuhandeid Süüria kristlasi ja teistesse vähemustesse kuuluvaid inimesi.
Al Assad on kahtlemata karmi käega riigijuht aga Süürias pole ju võimalik riiki teisiti juhtida. Lääne mudeliga demokraatia ei toimi Süüria suguses riigis.
Mind vihastab see et riik annab p*abulatele tasuta luxkorterid koos mööbli ja kodumasinatega, tasuta arstiabi (sh hambaravi) ja väga suured sots toetused. Eesti vaesed närigu muru.

a

Vasta kommentaarile

kodus st.syyrias kuuleb moslem oma poja naeru...maru! Nilbe. kuritegelik propaganda.Loodan et, loo autor saab karmalt oma karistuse!

põhjus

Vasta kommentaarile

Selles piirkonnas viiakse ellu sionistide vana plaani Niilusest - Eufratini.

Kole küll ja tunnen ka kaasa

Vasta kommentaarile

...aga see on Süüria siseprobleem, mis on vaja lahendada teiste riikide abil riigi sees!

Kole küll ja tunnen ka kaasa

Vasta kommentaarile

...aga see on Süüria siseprobleem, mis on vaja lahendada teiste riikide abil riigi sees!

suurlinn Damascus

Vasta kommentaarile

Damascus on iidne ja suur linn oma kaks miljonit elanikku koos eeslinnadega kolm miljonit. Ilmselt sealsetel inimestel ka erinevaid arvamusi näiteks sõltuvalt usutunnistusest või siis poliitilistest vaadetest. Antud juhul tegu sunniidi seisukohtadega milleks inimesel täielik õigus. Samas Damascuse alaviit või kristlane võib hoopis teisiti arvata ja see nende õigus. Kuid tunnustades vastavaid Eesti ametkondi - varjupaik võimaldati perele kahe lapsega. Üldjuhul Lähis-Ida ja ka Süüria põgenike-pagulaste puhul tegu igati traksis jõujuurikaga ja ei mingid naisi-lapsi. Sobilikud Assadi või siis islamistide relvaüksuste tarvis - Mutti Willkommeni lemmikud.

1 2
Laadimine...Laadimine...