4 kommentaari

Mari

Vasta kommentaarile

Kuidas saab parlamendis erakondade õiguslikku järelvalvet teha mees kel on kapis niipalju luukeresid? Ja miks meie „vaba ja erapooletu „ meedia on sellest aastaid mööda vaadanud? Ojassalu isik on ebameeldiv ja ebausaldusväärne juba oma järjepideva erapoolikuse tõttu .Kui aastate kaupa rünnatakse ikka ainult üht parteid , siis on midagi mäda , on ammu aeg see mees välja vahetada . Ja alustada tuleks tema enda pattude avalikustamisest. IRL ja õgusmõistmine.. See kooslus on aastate jooksul kõvasti õõnestanud ja kahjustanud meie riigi õigusmõistmise sisu ja mõtet ning vähendanud inimeste usaldust nende instantside vastu. Toetan täielikult viimastele EKRE poolt antud hävitavat hinnangut .

marksistidest villand

Vasta kommentaarile

Kas eestlastel lõpeks marksistidest villand ei saa ikke Ojasalu ja Laosson, Laosson ja Ojasalu! Muudkui lakuks Max Laossoni tagumenti ikke marksismus sekka keegi Ojasalu. Kuidas eestlased üleüldse kannatavad neid Laossone, Marjustine, Anvelte ja miskeid nn Ojasalusid. Plats puhtakse Toompeal ja koheselt. Aga ei ikke Laossone on vaja Maxi ja Ojasalu siis takkaotsa ja takkaotsast.

August

Vasta kommentaarile

Kaua seda Ernst Kaltenbrunneri näoga kaabakat seal nn. komisjonis veel hoitakse? Koo Tarandiga tuleks need kaks jobu kiirkorras sealt minema paksta. See Kaltenbrunner on ju suli ja varganägu.

...

Vasta kommentaarile

keskerakonna propaganada leht üritab varast puhtaks pesta...

Laadimine...Laadimine...