TAAVI AAS: Linn loob korruptsioonivastase võitluse programmi

Tallinna linnapea Taavi Aasa sõnul on loomisel korruptsioonivastase võitluse programm ebaausate töötajate linnaasutustest eemal hoidmiseks.

Pilt: Svetlana Aleksejeva

TAAVI AAS: Linn loob korruptsioonivastase võitluse programmi (4)

Tallinna linnapea Taavi Aasa sõnul on loomisel korruptsioonivastase võitluse programm ebaausate töötajate linnaasutustest eemal hoidmiseks.

Linnapea kinnitusel on Sõle spordikeskuses toimunu kahetsusväärne ning korruptsioonil pealinnas kohta ei ole. "Tallinn on ette võtnud mitmeid olulisi samme korruptsioonijuhtumite kaotamiseks ning väljaselgitamiseks, kuid paraku on töötajate seas neid, kelle tegevus jätab seni tehtud positiivsed otsused varju," lausus linnapea. "Meie eesmärk on alati olnud korruptsiooni väljajuurimine ja kinnitan, et teeme selle nimel iga päev tööd. Linnavalitsuse järgmine eesmärk saab olema korruptsioonivastase programmi loomine." 

Aasa sõnul on programmi loomisega algust tehtud. "Eesmärk ei saa olla vähem ega rohkem kui see, et selliseid juhtumeid Eesti pealinnas ei oleks. Sõle spordikeskuse juhatajale esitatud kahtlustused rikuvad Tallinna ja siin töötavate ausate ametnike mainet," ütles linnapea. "Loodan, et menetlus annab toimunu osas kiire selguse. Oleme igakülgselt valmis politseid kõikides küsimustes aitama ning teeme koostööd selleks, et asjaolud kiiresti selguksid, süüdlased saaksid karistatud ning spordikeskuse töö saaks jätkuda tõrgeteta."


Keskkriminaalpolitsei pidas kinni Sõle spordikeskuse juhataja Toomas Ristlaane, keda kahtlustatakse altkäemaksu võtmises. 
Ristlaan esitas reedel lahkumisavalduse.

4 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...