10 kommentaari

Anne

Vasta kommentaarile

Nendest arstidest on veidi kahju, peavad PR firmade tõttu oma pea tulle pistma ja oma nime ära rikkuma.

Mask postitas:

Kas arstide ,,mugav" maine on laste eludest tähtsam?

Paksude laste vanemad

Vasta kommentaarile

Kõik kohtusse anda!! Ohustavad oma laste tervist.. Ohoo, et kui palju on Eestis ülekaalulisi lapsi? Umbes iga kolmas kui mitte iga teine..

mõte postitas:

Miks perearstid ja laste arstid ei täienda ennast vegan toitumise alal ning ei aita noori lapsevanemaid ? Miks perearstid ja lastearstid ei aita lapsevanemaid ,kelle lapsed on ülekaalulased , tavaliselt ka lapsevanemad ? Selle asemel , et tegeleda enda täiendamisega ja oma töö parendamisega lasevad ennast mässida mingisugusesse tobedasse artiklisse . Maailmas on ainult 10% elanikkonnast piimajoojad ja 40 % lihasööjad , seega mitte liha ja piimasööjad on vähemuses . Sellega tegelevad rikkad riigid kellel on ka rohkem haigeid inimesi . Need riigid kus on levinud vegan ja taimetoitlus omavad vähem haigeid inimesi . Professor Dr. Walter Veit annab üle maailma loenguid nii inglise kui saksa keeles . Siiani ei ole ükski toiduainete tööstus julgenud teda kohtusse kaevata tõe avalikustamise eest .

Mina postitas:

Hmm. India, kus on väga palju taimetoitlust, on ka selline riik, kus on VÄGA palju igasuguseid väärarenguid - kui juhtud vaatama mõnda dokfilmi mingitest imelikest haigustest ja väärarengutest maailmas, siis vähemalt pooltel juhtudel on tegu Indiaga. Neil on nii meeletult palju rahvast ja sellepärast ka vähe süüa - siin peitubki algne põhjus, miks seal taimetoitlus nii levinud on.
Arstid võivad ju ennast harida, aga fakt on, et siinses kliimas on raskem puhtalt taimetoidust kõike vajalikku kätte saada, seda enam, et selleks peab hullult pappi olema...

sass

Vasta kommentaarile

Hulle veganeid ümber ei veena, nagu kommentaariumist näha. Äkki on sellistele argumendiks karistusseasdustik, mis lubab sellise vanema saata vangalsse lihatoidule, kui tema ta on lapse tevist kahjustanud? Ootame esimest kaasust.

hae

Vasta kommentaarile

pealinn on muutunud propagandaleheks. kes praeguse artikli eest maksis?

Nimi

Vasta kommentaarile

Kurb, et veganlus ja taimetoitlus kõik ühte patta pannakse. Loo autor võinuks endale terminoloogia esmalt selgeks teha.

Mõte

Vasta kommentaarile

... et kui uudis on see, et ühe veganvanema laps sattus haiglasse ... siis tekib ju loogiline küsimus, et kas muidu on haiglad täiesti tühjad? :) Ja kui 99 haiget last on lihasööjad ja 1 on vegan, siis äkki on haiguste põhjuseks hoopis lihasöömine?

asd postitas:

aga kuidas see 1 vegan siis haigeks jäi? näppas koolis sõbra võiku vahelt vorstiviilu?
Kulla inimene, haiglasse satuvad lapsed erinevail põhjustel. Vaata parem põhjust, miks veganvanema laps haiglasse sattus. Samal põhjusel lihasööjate lapsed naljalt haiglasse ei satu.

Laadimine...Laadimine...