Tallinn tunnustab Raekojas oma tegusamaid õpilasi

Tallinna päeva eel, 12. mail saavad linnalt tunnustuse konkursside "Tallinna tegus õpilane",  "Tallinna noor kultuuritegija" ja "Tallinna tegus sporditegelane" parimad. 

Pilt: Scanpix
Haridus Tallinn

Tallinn tunnustab Raekojas oma tegusamaid õpilasi

Tallinna päeva eel, 12. mail saavad linnalt tunnustuse konkursside "Tallinna tegus õpilane",  "Tallinna noor kultuuritegija" ja "Tallinna tegus sporditegelane" parimad. 

Aktiivsemaid õpilasi tunnustatakse pealinnas juba seitsmendat korda, kuid esimest korda annab abilinnapea Mihhail Kõlvart auhinnad üle Raekojas. Mihhail Kõlvart peab aktiivsete noorte esiletõstmist ja tunnustamist linna poolt väga oluliseks.

"Need tublid noored jõuavad õppimise kõrvalt korda saata uskumatult palju nii spordis, muusikas, teaduses, heategevuses kui ka muudes valdkondades, saavutades seejuures silmapaistvaid tulemusi," rääkis Mihhail Kõlvart. "Selliseid tegevusi on vajalik märgata ning tähtsustada. See annab energiat ja motivatsiooni uuteks ning saavutusteks, mis laiemalt vaadates on kasuks ja auks kogu linnale."

Auhinna "Tallinna noor kultuuritegija 2015" saavad Carmen Katariina Sikk (Tallinna Järveotsa Gümnaasium, 8. kl), Darja Kisseljova (Tallinna Muusikakool, 3. kl), Markus Rene Pae (Gustav Adolfi Gümnaasium, 11. kl), Marleen Marnot (Tallinna Reaalkool, 12. kl) ja Eleri Pilliroog (Tallinna Saksa Gümnaasium).

Konkursi "Tallinna tegus sporditegelane 2015" parimad on Karl Lumi (Tallinna Tehnikagümnaasium, 12. kl), Märten Kuusk (Tallinna Reaalkool, 12. kl), Vladislav Zarov (Tallinna Kuristiku Gümnaasium, 12. kl), Reelika Traks (Pirita Majandusgümnaasium, 10. kl), Valeria Radajeva (Tallinna Läänemere Gümnaasium, 10. kl) ja Henri Järvelaid (Tallinna Rahumäe Põhikool, 9. kl).

Tallinna noored kultuuritegijad 2015 on Joosep Toomeste (Lasnamäe Muusikakool, 5. kl), Carmen Koov (Tallinna Muusikakool, 10. kl), Evelina Dostijeva (Haabersti Vene Gümnaasium, 12. kl), Kauro Tafitšuk (Tallinna 32. Keskkool, 12. kl), Marianne Leibur (Gustav Adolfi Gümnaasium, 12. kl) ja Lisl Harriet Mikko (Tallinna Reaalkool, 6. kl).

Auhinnad annavad koos abilinnapeaga üle Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula ja Tallinna noor kultuuritegija 2015 Kaarel Orumägi. Auhinnaks on Piletilevi kinkekaart ja keraamiline taies.

Tunnustusüritus algab kell 15.00 Muusikalisi vahepalasid pakuvad noored kultuuritegijad 2015 ja 2014 Carmen Koov ja Kaarel Orumägi. Modereerib Mauri Liiv (Tallinna 32. Keskkool).

Varasematel aastatel on tunnustuse saanud juba õpilasena avalikkusele tuntud lauljad Iris Vesik, Artjom Savitski ja Marie Margarite Vaigla, sportlased Gerli Liinamäe, Kevin Korjus ja Tristan Viidas, kultuuritegija Kaarel Orumägi ja paljud teised.

Põhjalikum informatsioon on avaldatud Tallinna Haridusameti kodulehel.

Laadimine...Laadimine...