Tallinn tunnustab sponsoreid

Tallinna linnavalitsus tunnustab silmapaistvaid allasutuste ja linnaettevõtete sponsoreid pikaajalise, kuld- või hõbesponsori tiitliga. Sponsoritele annab tänukirjad üle abilinnapea Merike Martinson teisipäeval, 6. jaanuaril kell 12 pidulikul koosviibimisel Poska majas.

Pilt: Albert Truuväärt

Tallinn tunnustab sponsoreid

Tallinna linnavalitsus tunnustab silmapaistvaid allasutuste ja linnaettevõtete sponsoreid pikaajalise, kuld- või hõbesponsori tiitliga. Sponsoritele annab tänukirjad üle abilinnapea Merike Martinson teisipäeval, 6. jaanuaril kell 12 pidulikul koosviibimisel Poska majas.

Aasta sponsor on füüsiline või juriidiline isik, kes annetab linna asutusele, linna äriühingule või sihtasutusele rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul kõige enam. Linna pikaajaline sponsor on füüsiline või juriidiline isik, kes on olnud viis aastat järjest linna hõbe- või kuldsponsor.

Linna kuldsponsor on füüsiline isik, kes annetab rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul 6400 eurot või enam ning juriidiline isik, kes annetab 12 800 eurot või enam ning hõbesponsor füüsiline isik, kes annetab aasta jooksul 3200–6399 eurot või juriidiline isik, kes annetab 6400–12 799 eurot.

Kokku annetasid sponsorid 490 797 euro väärtuses, sealhulgas raha 320 364 eurot ja mitterahalise kingitusena 170 433 euro väärtuses.

Tallinna linna 2014. aasta sponsori tiitli pälvivad Oilme Hubeny ja mittetulundusühing SEB Heategevusfond, linna pikaajaliseks sponsoriteks tunnistati AS IGEPA Libra Vitalis ja aktsiaselts LTT.

Linna kuldsponsoriteks tunniastati Artur Veismann, Jüri Mõis, Tatjana Blümenfeld, Tiit Kõuhkna, aktsiaselts ESPAK, aktsiaselts Coca-Cola HBC Eesti, AS DPT, Ericsson Eesti AS, Neste Eesti AS,  OÜ Brenstol, Rocca al Mare Kaubanduskeskuse AS, Selver AS ja Tere AS.

Linna hõbesponsori tiitli pälvisid Arvi Pink, Edgar Savisaar, Peter Linkus, Raul Voit, Svetlana Pchelnikova, AS Eesti Ajalehed,  BDP Eesti OÜ, Colonna Kinnisvara OÜ, Fazer Eesti AS, Itella SmartPOST OÜ, Koivusaaren Pursiseura ry, Nordecon AS, Novatours OÜ, OÜ Kalevi Veekeskus.

Sihtasutusele Tallinna Lastehaigla annetati meditsiinilise aparatuuri ostmiseks (hingamisaparaadid, EEG jm), operatsioonilaua ostmise toetamiseks, auhindadeks parimatele töötajatele, reanimobiilile kütuse ostmiseks, patsientidele terviselaagri korraldamiseks, patsientide toitlustamise mitmekesistamiseks, toidusegude ja ravimite (onkoloogia) ostmise toetamiseks  jms.

Lääne-Tallinna Keskhaigla Pelgulinna sünnitusmaja toetati meditsiinilise aparatuuri ostmisel, Ida-Tallinna Keskhaiglat toetati proteesikeskuse ehitamisel ning võimaldati töötajatele tasuta koolitusi.

Tallinna Linnateatrile anti tasuta lavastusmaterjale ja maiust teatri külastajatele, etendustele korraldati tasuta reklaami, töötajatele võimaldati tasuta veekeskuse kasutamist.

Tallinna Kesklinna Valitsusele anti tasuta toodangut Vanalinna päevadel esinejatele ja vabatahtlikele (kommid, küpsised, karastusjoogid jne), kinkekaardid vabatahtlike motiveerimiseks,  Raekoja platsile transporditi jõulukuusk tasuta, veeti tasuta lund lumelinna tarvis, Kesklinna sügispäevadel pakuti tasuta jäätist jm.

Tallinna Loomaaia asukaid - amuuri tiigreid, teravmokk-ninasarvikut ja aafrika elevante - toetati vaderilepingutega.

Tallinna Läänemere Gümnaasiumi sai toetust saalijalgpalli värava ostmiseks ja laste spordiharrastuse arendamiseks, Tallinna Juudi Kool koolikappide ostmiseks ning Tallinna Kuristiku Lasteaed spordisaali remondiks.

Laadimine...Laadimine...