Täna avatakse Põhjala Tehases aknaraamidest valmistatud taaskasutusjõulupuu

Pildil: Põhja-Tallinna jõuluürituste raames toimus möödunud pühapäeval rahvapidu Pelgulinna väljakul. 

Pilt: Aleksandr Gužov

Täna avatakse Põhjala Tehases aknaraamidest valmistatud taaskasutusjõulupuu

Toimetaja: Toomas Raag

Põhja-Tallinnas jätkub tasuta jõuluürituste sari, mille linnaosavalitsus korraldab koostöös erasektoriga ja kohaliku kogukonnaga. Kolmanda advendi üritused algavad juba reedel Põhjala Tehases ja kulmineeruvad pühapäeval Stroomi keskuses.

Täna, 13 detsembril, kell 18.00 toimub Põhjala Tehases ainulaadse taaskasutusjõulupuu avamine, mis on tehtud vanadest tööstushoonete akendest. Alates 15.00 kuni 19.00 toimub Põhjala Stuudio majas käsitöö jõululaat ja avatud on mitmed põnevad töötoad – näiteks piparkookide peal maalimine, taaskasutuskangast kingikottide valmistamine jne. Sama programm jätkub ka laupäeval, 14. detsembril.

Põhjala tehases avatakse ka rulluisu väljak - 13. detsembril on see avatud kuni 22.00, kusjuures alates kella 19.00st algab rulluisudisko. 14.12 on väljak avatud rulluisutajatele 12.00-19.00. Kohapeal on võimalik rulluiske laenata ja sularaha eest osta pannkooke, pirukaid ning sooja teed.

Kõigil, kel veel kolmandaks advendiks on kingitused ostmata, on võimalik külastada Stroomi keskust, kus II korruse aatriumis 14. ja 15. detsembril kell 11.00-17.00 toimub suur jõululaat. Laupäeval kell 13.00, toimub Rahvusvahelise Rahvuskultuuride Ühenduste Liidu Lüüra jõulukontsert, enne seda tervitab rahvast Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid.

Pühapäeval kell 13 toimub Stroomi keskuses suur piparkoogi pidu ja kella 14 paiku on oodata Jõuluvana saabumist.

Rohkem infot Põhja-Tallinna jõuluürituste kohta on leitav Põhja-Tallinna linnaosa Facebooki lehelt. 

Pildil: Põhja-Tallinna jõuluürituste raames toimus möödunud pühapäeval rahvapidu Pelgulinna väljakul. Foto: Aleksandr Gužov

Laadimine...Laadimine...