TÄNA! Kumu ööl saavad kokku pidu, muusika ja kunst!

Täna õhtul tähistab Kumu kunstimuuseum oma kümnenda tegutsemisaasta täitumist ja suve algust suure muusika ja kunsti peoga.

Pilt: Scanpix

TÄNA! Kumu ööl saavad kokku pidu, muusika ja kunst!

Täna õhtul tähistab Kumu kunstimuuseum oma kümnenda tegutsemisaasta täitumist ja suve algust suure muusika ja kunsti peoga.

Kell 11 algab PetCitys tõukasside näitus. Iga täistund (alates 12.00-17.00) toimuvad ERINEVATE KASSITÕUGUDE TUTVUSTUSED (Bengal, Ameerika Curl, Püha Birma, Pärsia & Exotic, Siiam & Orientaal). Sissejuhatuse kassimaailma teeb Kassiabi. Mängud ja üllatused näituse pisematele külalistele lastenurgas!


Avatud on Vana-Torokse Pop-up kohvik ja talupood! Menüüs on kodust sooja kehakinnitust väiksematele ja suurematele. Kodustele saab kaasa osta suitsuliha, kodust pasteeti, pardi- ja kanafileed, värsket juuretisega leiba ja muud talupoe kaupa. Perede tervise heaks gurmaanide maitsele!

Kohal Kassiabi koos koduotsivate kiisudega.

Suur valik kvaliteetseid tooteid lemmikloomadele ning palju muud huvitavat. Norna pakub näitusel oma vahvat käsitöökaupa! Loe pikemalt siit!

Kell 19 algab Kumu öö. Üle viie aasta toimuv minifestival Kumu ÖÖ toob publiku ette 16 eripalgelist kohalikku ja välisartisti ning algab seekord juba pealelõunase programmiga Kumu õuealal, kus lisaks plaadimuusikale saab nautida head toitu ja pinksimängu. Õhtu langedes algavad neljal laval kontserdid, mis pakuvad audiovisuaalseid elamusi nii eksperimentaalse elektroonika, eeterliku indie, kunstpopi kui džässi austajatele. Kontserdid toimuvad paralleelselt neljal laval: muuseumi sisehoovis astuvad üles suuremad live-kooslused, fuajee on eksperimentaalse ja tantsulise elektroonika päralt ning auditooriumis esinevad haprama ning kammerlikuma helikeelega artistid. Kolm kontserti toimuvad ka muuseumi 5. korruse kaasaegse kunsti galeriis, näitusel "Kumu hitid. Kaasaegne kunst Eesti Kunstimuuseumi kogust". Loe pikemalt siit!

Laadimine...Laadimine...