Täna saab Tallinnas tasuta parkida

"Barkingu rakendus annab sõidukijuhile laiema maksemeetodite valiku, muutes sellega parkimisteenuse veelgi kättesaadavamaks, sealhulgas ka välismaalaste jaoks," rääkis AS Ühisteenused juhatuse esimees Hendo Priimägi.

Täna saab Tallinnas tasuta parkida (1)

Toimetaja: Sandra Lepik

"Barkingu rakendus annab sõidukijuhile laiema maksemeetodite valiku, muutes sellega parkimisteenuse veelgi kättesaadavamaks, sealhulgas ka välismaalaste jaoks," rääkis AS Ühisteenused juhatuse esimees Hendo Priimägi.

Ühisteenused ASi, Europarki ja Barkingu korraldatava tasuta parkimise päeva eesmärk on juhtida tähelepanu uuele tehnoloogiale, mis pakub inimestele kõige mugavamat viisi parkimiseks. Nüüd saab kõikidel pealinna parkimisaladel kasutada parkimisäppi Barking.
 
Tasuta parkimine kehtib täna kõikides Tallinna linna avalikes parkimistsoonides, Ühisteenused AS, Europark ja Barking parklates. Tasuta parkimiseks tuleb omada Barking äppi või laadida see alla, registreeruda kasutajaks ja sisestada makseviis. Parkimisel võetakse kliendi kontolt parkimistasu, mis tagastatakse kahe päeva jooksul. Barking äpiga piisab parkimiseks kolmest klikist. Esimese puutega kinnitab klient parkimistsooni, mille äpp ette annab. Järgmise klikiga kinnitab klient parkimise. Kolmanda puute teeb klient parkimise lõpetamise kinnitamiseks.
 
Priimägi sõnul on uudsed makselahendused parkimise eest tasumiseks igati tervitatud. "Barkingu rakendus annab sõidukijuhile laiema maksemeetodite valiku, muutes sellega parkimisteenuse veelgi kättesaadavamaks, sealhulgas ka välismaalaste jaoks," rääkis ta.
 
Barkingu tegevjuhi Kustas Kõivu sõnul on ettevõtte eesmärk laieneda jõudsalt nii Eestis, Leedus, Poolas, Saksamaal kui Soomes. Kasvupidurina näeb ta inimharjumuste aeglast muutust. "Eesti esimene iseteeninduskassa avati 2009. aastal. Kümnend on möödunud, aga pooled kliendid ostlevad endiselt tavakassas, kus läheb kauem. Nii lihtsalt ollakse harjunud. Samamoodi on parkimisäris. 40 protsenti klientidest pargivad SMSi abil. See on tüütu – esmalt tuleb otsida tsooni märki, vahel sisestatakse vale tsoon, vahel unustatakse sõiduk parkima ja makstakse rohkem, aga nii ollakse harjunud. Töötame muutuse nimel, aga see võtab aega," ütles ta. Kõiv lisas, et klientidena nähakse ka ettevõtteid, kuna ettevõttest klient saab Barkinguga tasutud parkimistelt käibemaksu tagasi.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...