4 kommentaari

emakeel

Vasta kommentaarile

Tõesti on Eestis vaja uuesti taastada Eesti keelne ja Eesti meelne kõrgharidus ja ei mingeid piiri tagant siia suunatavaid kirjakute koolitajaid.

sõna on vaba

Vasta kommentaarile

Põhiline on fuck Ülikoolis ja Europarlamendis põhiline fuck. Eesti kõrghariduses tuleb lüüa viisakalt kuid samas äärmiselt resoluutselt kord majja ja ei mingit fuckmeest töllerdama. Teat piirid paika nii kõrghariduses kui parlamendis ja kui vaja siis Tommy Robinson klaarima fuckiga Prüsselis kui teistest inglismannidest põle asja Prüsseli ametnikest rääkimata ilmselt palk liialt kõrge.

Sinna see koer maetud on!

Vasta kommentaarile

27.a. teadlaste ühendusi ei ole piuksu ka teinud ega pidurit pannud kui riik tuksi keerati, nüüd taunivad, no mis siis kui taunivad, taunigu terviseks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

korrektselt kuid kindlalt

Vasta kommentaarile

Äärmiselt väikene Eesti peab oma äärmiselt piiratud ressursid korralikult ülevaatama ja kohe kindlasti ka kõrgharidusevallas. Eesti vajab korraliku väljaõppega ja korraliku palgaga õpetajaid mis muud kui koolitama emakeele ja matamaatika õpetajaid tööpõld missugune koolid ootavad Eestis. Kuid ei mingeid Neegripumplaid ja fuckmehi nagu Prüsseli Europarlamendis.

Laadimine...Laadimine...