3 kommentaari

sõjaväe sekkumine

Vasta kommentaarile

Türgi Vabariigi ilmalikuse tagas Kemal Paša loodud sõjavägi ja mitmeid kordi just Kemali sõjavägi takistas islamistidel võimu ülevõtmist elik tagas ilmalikku riiki. Kõik need nn demokraadid Läänest ei tea mitte midagi maailma reaaliatest ja muide ei tahagi teada - kõik need saksofonistid oma juudiplikaga, rangerid tasemel napsumehed ja pururumalad mulatipoisid. Sultan Erdogan hävitas Türgi sõjaväe juhtkonna muide Lääne nn demokraatide täielikul toel - too Barack Husseinovitši kui sunniidist isa tubli poeg hüüatus Change.

Ottomanide Kõrge Porta

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad lõpetage mingi totter nn Euroopa jura ära Sultan Erdogan tahab taastada Ottomanide Kõrget Portat Impeeriumi seega. Ja keda huvitab mingi nn Euroopa mis peaks olema Ottomanide Kõrge Porta lahutamatu osa milleks siis Viini alla mindi kahel korral muide kas mitte. Ja mida siis teha muide täpselt seda mida teeb Trump relvastada, relvastada ja relvastada kurde elik kurdi kommunistid kukile Ottomanidele. Naiskommunistid ja meeskommunistid peamine Ottomanidele kukile. Siis teat lootus Euroopal.

tulge mõistusele

Vasta kommentaarile

Tarida muhameedlasi Euroopa kuulge tüübid tulge ometi mõistusele vast aitab allahu akbar tagument urvakil. Euroopa vajab Karl Martelli ja Jan Sobieskit miks mitte siis Marine ja Matteo kujul. Ja las Kemal koos Tayypiga rahulikult mekib rakiat kuid oma Türgimaa kodus mitte meite Euroopas. Kud kas mitte pole mitte aeg rekonkistaks elik tulla tagasi vanasse heasse kristlikku Põhja-Aafrikka. Kas Euroopa ja eurooplased ei saa hakkama järsku tuleb siis kellegi teise poole pöörduda näituseks tublid juuditarid ja juudid või kogunist Antikristus ise...

Laadimine...Laadimine...