9 kommentaari

võrdleja

Vasta kommentaarile

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/astmeline-maksustamine-on-euroopa-riikides-enamuses?id=34929335

https://1office.co/et/blog/maksumaarad-eestis-soomes-rootsis-ja-inglismaal/

Tiina

Vasta kommentaarile

Töötavaid pensionäre on siiski vähe, ametlikult 10 000 millegagi, aga suurem osa ,kellel tervis vähegi korras tahab ka pensionilisa teenida kuid nagu ettevõtjad/tööandjad on maininud poole kohaga neid tööle vormistada ei saa, sest riik krabab nende pealt maksud nagu täistööajaga töötajate pealt.
Ning see ei tasu end ära kui nt koristajale ongi tööd pakkuda ainult 4h. Mõnes kohas pole sedagi, ainult paar päeva nädalas.
Samas, tulin ükspäev koju ja minu trepikojas üks kodune pensionär küsis minult, kas see 12€, mis ta pensioniga kaasa sai ongi selle valitsuse tänavune pensionitõus?
Ma ei ole asjaga kursis, sest ise olen alles pensionieelik, rahustasin tädi maha ja lubasin asja uurida.
Töö juures tegin sel teemal juttu, oli tõesti 2-3 kolleegi, kelle vanemad kah olid selle 12€ saanud, aga keegi ei osanud arvata, mille eest see on. Tädi Nastja annab varsti kella, kuskil oli kirjas Pensioniameti tel nr, otsin lehe üles, saan ise ka targemaks.

fasdf postitas:

Ära aja jama, kui asjast midagi ei tea. Pensionäride puhul on sotsiaalmaks tegeliku töötasu pealt, mitte vähemalt miinimumi pealt.

August

Vasta kommentaarile

Mina käin tööl ja alates veebruarist loovutan 50% pensionist Keskerakonnale. Kaabakad ERJK röövivad Keskerakonda, pookides külge kõikvõimalikke süüdistusi. Pättidele reformierakonnast ei anna sentigi.

artur

Vasta kommentaarile

Miks peaks pensioner tööl käima? Ma olen eluaeg tööl käinud ja ausalt makse maksnud. Vastutasuks vaesus.Selliste debiilidega nagu jaan ei saa eestis elu kunagi paremaks minna , sest ta ei oska adekvaatslt mõelda ja on nõus ka sitta sööma.Idioot!!!

eesmärk

Vasta kommentaarile

Arenenud riikides peab tööl käiv pensionär pensionist loobuma.

Jep postitas:

Brežnevi ajal oli ka nii, ma olin siis tatikas kui minu rõõmuks vanaema koju jäi ja ei pidanud tööle minema.

Laadimine...Laadimine...