Tuus-Laul: erakonna esimees peab olema rahvamees

Riigikogu liikme Marika Tuus-Lauli sõnul toetab ta erakonna esimehena täna kindlasti Edgar Savisaart, sest tal on alati hulk uusi ideid ja tema mõtlemine ning maailmanägemus on laiem kui päevapoliitikutel.

Pilt: Scanpix

Tuus-Laul: erakonna esimees peab olema rahvamees (1)

Riigikogu liikme Marika Tuus-Lauli sõnul toetab ta erakonna esimehena täna kindlasti Edgar Savisaart, sest tal on alati hulk uusi ideid ja tema mõtlemine ning maailmanägemus on laiem kui päevapoliitikutel.

Eesti Keskerakonna Riigikogu fraktsiooni liikmed Marika Tuus-Laul ja Siret Kotka toetavad erakonna esimehe kohale kindlalt Edgar Savisaare kandidatuuri.

"Edgari kohta on öeldud, et kui meie kõik mõtleme kahemõõtmeliselt, siis tema mõte töötab kolmemõõtmelisena. Edgar on sündinud liider, tohutu karismaga juht. Võib öelda, et ta täidab ruumi isegi siis, kui ta sõnagi ei lausu. Erakonna esimees saab olla ja peab olema nn. rahvamees, inimestega hea suhtleja, mida ei saa nii mõnegi teise puhul öelda," selgitas Tuus-Laul.

"Aga peamine - ta esindab nii eesti- kui venekeelset inimest. Edgar on tasakaalu otsija. Eestimaa suurimat häältetoojat ei saa ometi kõrvale lükata, temast võib aina õppida. Täna Edgari väljavahetamiseks pole absoluutselt mitte mingit põhjust, sest erakond toimib ja on lisaks ka
suurepärase reitinguga."

Riigikogu liige Siret Kotka lisas, et üksnes Edgar Savisaar suudab valitsuskoalitsioonis sirge seljaga Keskerakonna ja tema valijate huvide eest kindlameelselt seista. "Vastastele see arusaadavalt ei sobi. Nemad tahavad mistahes hinnaga Keskerakonna marginaliseerida sotside või IRLi taoliseks Reformierakonna puudliks. Mõne teise esimehega läheks see mõistagi kergelt korda, aga raudselt mitte kunagi Edgar Savisaarega. Konkurendid kardavad Edgarit paaniliselt, kuna ta on nagu kindel kalju, võimas mägi, kellest ei saa üle, ega ümber. Edgar ei lase ei endast, meie erakonnast ja valijaist teerulliga üle sõita," kinnitas Kotka.

"Valimistest valimistesse häälterekordeid purustav Edgar Savisaar on ka kõige julgem poliitik Eesti Vabariigis, kui mõelda näiteks üliedukale Tallinna tasuta ühistranspordile, valitsuspropaganda kanaleid tasakaalustavale Tallinna TV-le ja võõrpankade monopoli lõhkuvale eesti rahva oma pangale – Eesti Ühistupangale. Edgar lubab ja teeb lubadused ka teoks samal ajal, kui teised poliitikud muudkui pelglikult heietavad."

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...